Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Leszno

Taxi Bania wychodzi naprzeciw wszystkim osobom, które mają problem z dotarciem do domu po kielichu. Nie, to nie kolejna taksówka w Lesznie, która wydębi od Ciebie pieniądze, a nie rozwiąże Twojego podstawowego problemu. Wiemy bowiem, że zależy Ci na odprowadzeniu po imprezie wraz z samochodem, który nie może zostać w tym miejscu. Spokojna głowa – Night Drivers zrobią wszystko za Ciebie!

Chwiejnym krokiem do samochodu

Sytuacja jest niezmiernie złożona. Pojechałeś, gdzieś w Lesznie lub jego okolicach, na spotkanie towarzyskie. Biznesowe, rodzinne, nie ma to większego znaczenia. Daleko ważniejszy wydaje się fakt wypicia alkoholu w ilościach zgoła niesymbolicznych. Mówiąc wprost: jesteś na bani, co z automatu wyklucza z roli kierowcy, który spokojnie wraca do domu. Wiesz jednak, że musisz jechać, nie ma innej opcji. Co robić, jak żyć? Spokojnie, od kiedy kursuje Drink Taxi, w takich sytuacjach nie jesteś osamotniony.

A przecież skoro piłeś, nie jedź. To zbędne ryzyko, za duża możliwość zrobienia czegoś głupiego. Przez promile w wydychanym powietrzu traci się prawo jazdy, a co gorsza – kontrolę nad pojazdem. Czy na terenie Leszna brakuje wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców? Bynajmniej. W takim układzie odstawianie pojazdów zostaw fachowcom. Wiemy, że musisz znaleźć się w domu razem ze swoim autem i jesteśmy w stanie zapewnić to od ręki. Wystarczy jeden telefon.

Bania taksi na posterunku w Lesznie

Wejdź na podstronę Bania Taxi Cennik albo po prostu w przeglądarce internetowej wpisz adres pokielichu.pl. Przekonasz się, że wynajem kierowcy w Twoich okolicach wcale nie wymaga ogromnych nakładów pieniędzy. Wręcz przeciwnie – tanie odprowadzanie to nie chwytliwy slogan, a stwierdzenie faktów.

Ty pijesz, my jedziemy. Odwożenie po imprezie przestało być domeną ofiarnej rodziny i przyjaciół. Po co ich fatygować, skoro odprowadzanie jest tak przystępne i powszechne? Zapewniamy dyskrecję – Ty dzwonisz, my przyjeżdżamy. Szofer zaprasza Cię do Twojej własnej limuzyny. Za kilka godzin wyjdziesz z domu, już trzeźwy, a samochód będzie czekał na Ciebie. Piłeś, a wróciłeś nim do domu. Na szczęście w legalny i bezpieczny sposób!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u