Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy Katowice

Ekipa Night Drivers melduje się w Katowicach! Lubisz zaimprezować? Nie znosisz ograniczeń? Przyjechałeś na imprezę własnym autem i nie masz jak wrócić? Zadzwoń po Taxi Bania i zapomnij o wszelkich niebezpieczeństwach nocnego odstawiania pojazdu do domu! Z nami bawisz się, jak chcesz i wracasz do domu o dowolnej porze.

Odprowadzanie Warszawa, Katowice, cała Polska

Temat jest prosty: podjechałeś na imprezę w Katowicach. korzystając z własnego pojazdu. Początkowo nie miałeś ochoty pić i myślałeś, że szybko wrócisz do domu. Melanże rządzą się jednak swoimi prawami. W Katowicach niejeden adres kojarzy się dobrze szczególnie po kielichu. Jesteś już na bani i pora wracać do domu. Niestety, tania taksówka odpada, bo musisz zabrać ze sobą samochód. Czy wsiądziesz za kierownicę w stanie wskazującym?


Piłeś, nie jedź! Kategorycznie odradzamy to niebezpieczne rozwiązanie. Dobrze wiesz, że nie tylko na śląskich drogach rocznie dochodzi do niewiarygodnie wysokiej liczby wypadków spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców. Alarmujące statystyki nie robią jednak na wielu większego wrażenia, a szkoda. Bądź mądrzejszy od niepoważnego (delikatne określenie) delikwenta, który naraża swoich bliskich oraz przypadkowych przechodniów i kierowców na poważne wypadki. Poza tym, nawet jeśli prowadzisz po kielichu spokojnie, policja i tak może zabrać Ci prawo jazdy.

Teleporter odprowadzanie do domu

Wróćmy na bal, którego jesteś uczestnikiem. Wcale nie musisz rezygnować z dobrej zabawy, ponieważ Ty pijesz, my jedziemy. Jak to możliwe? Otóż Bania Taxi, która działa również na terenie Katowic, specjalizuje się w odwożeniu do domu... Twoim pojazdem. Zadzwoń po nas, przekaż kluczyki i jeśli chcesz – rozsiądź wygodnie na tylnym siedzeniu.


Co istotne, nie zapłacisz za to dużych pieniędzy. Koszt jest praktycznie taki sam jak zwykłej taksówki. Komfort – nieporównywalnie wyższy, ponieważ nie ryzykujesz po wypiciu przysłowiowego kielicha. Zamiast dopisywać kolejne tragiczne cyfry w policyjnych statystykach, niczym arystokrata wracasz swoją karocą do domu. Lejce trzyma wyspecjalizowany, dyskretny szofer!

30 zł
Pierwsze 5 km

Cena podstawowa za podjazd dwóch kierowców naszym autem oraz odprowadzenie samochodu na terenie miasta Katowice na dystansie do 5 kilometrów

2,99 zł
Każdy następny kilometr

Opłata za każdy rozpoczęty kilometr powyżej 5-ciu, stawka kilometrowa na terenie miasta oraz poza jego obrębem

+10 zł
Wyjazd za miasto

Jeżeli państwa zlecenie odprowadzania auta zaczyna się lub kończy poza granicami Katowic naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 pln opłata jest jednorazowa

+10 zł
Pierwsze 10 min oczekiwania gratis, każde następne

Dla państwa wygody wprowadziliśmy pierwsze 10 minut oczekiwania po umówionej godzinie gratis. Każde następne rozpoczęte 10 minut oczekiwania ekipy odprowadzania samochodów jest płatne

Kliknij tutaj, aby poznać pełen cennik usług...

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u