Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Sosnowiec

„Piłeś nie jedź” – pamiętasz o tej zasadzie po kilku głębszych? Jeśli tak, wykazujesz się mądrością i odpowiedzialnością. Niestety, przyjechałeś autem, którym musisz dysponować od rana, więc zostawienie go na parkingu nie wchodzi w rachubę. Przydałby się prywatny szofer… Jeżeli mieszkasz w Sosnowcu, przyjedzie on na miejsce po Twoim jednym telefonie! Dowiedz się, jak działa Bania Taxi.

Ty pijesz my jedziemy

Komu z nas nie zdarzyła się podobna sytuacja? Spotkanie po latach, degustacja domowych nalewek, symboliczne piwko do meczu u znajomych… Niestety, ale nawet niewielka ilość spożytego alkoholu dyskwalifikuje Cię jako kierowcę. Nie masz możliwości zostać na noc, musisz jechać do domu. Wiadomo jednak, że nie wsiądziesz za kółko pod wpływem. Co w takim razie zrobić?

Odpowiedzi dostarcza serwis pokielichu.pl. Nasi nocni kierowcy przyjeżdżają pod wskazany przez Ciebie adres – wystarczy jeden telefon. Mówisz, dokąd mamy odstawić Cię wraz z samochodem, nawet jeśli jesteś – co tu dużo mówić – na bani. Usługa typu night driver jest w pełni niezobowiązująca i dyskretna. Nie musisz wchodzić w usługi abonamentowe, wynajmować kierowcy na stałe, uiszczać wysokich opłat. Tanie odprowadzanie to nasza specjalność, o czym mogą się przekonać każdej nocy kierowcy w Sosnowcu.

Bania Taksi do Twojej dyspozycji w Sosnowcu

Wynajęcie kierowcy wcale nie okazuje się tak drogie, jak myślisz. Usługa jest banalnie prosta i szczególnie potrzebna, gdy masz wypite, a pora wracać do domu lub hotelu. Nie zostawiaj samochodu z dala od miejsca noclegu, miej go pod ręką, jednocześnie wybierając najrozsądniejszą możliwą opcję – nocnych kierowców od odprowadzania auta.

Wręczasz nam kluczyki, a my jedziemy prosto pod wskazany adres. Nie zadajemy Ci zbędnych pytań, nie obwozimy po całej okolicy. Z takim zapleczem powiedzenie „drink and drive” nabiera nowego, oryginalnego znaczenia. Ty pijesz, my jedziemy. Ty podjeżdżasz na imprezę swoim autem, my Cię odwozimy, wraz z samochodem. Proste, prawda? W takim razie, zanim zadzwonisz, pora na kolejny toast!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u