Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Zabrze

Wyobraź sobie, że jedziesz w odwiedziny. Do rodziny, bliskich, siedziby firmy – w gruncie rzeczy nie jest najważniejsze dokąd. Mijasz bilboard przypominający hasło „piłeś, nie jedź!”. Wiesz dobrze, że nie wsiada się po spożyciu za kierownicę. Jednak kilka godzin później jesteś w kropce. Zdarzyło się wypić, a pora wracać do domu… Z pomocą w kłopocie przybywa Bania Taxi.

Dyskretne odwożenie po imprezie

Zdarza się to każdemu z nas. Planujemy nic nie pić, a pojedynczy toast zamienia się w posiadówkę przy otwartej butelce. Nie zawsze chcesz i możesz zostawać gdzieś na noc, a samochód jest Ci potrzebny od rana. Co zrobić? Zwykła taksówka nie wystarczy, skoro do przetransportowania jest również auto. Przydałby się prywatny kierowca, bo po kielichu wsiadać do samochodu jest niebezpiecznie, ryzykownie, niemądrze.

Odstawianie aut to zadanie specjalne dla tak zwanych night drivers, czyli szoferów wynajmowanych spontanicznie i jednorazowo. Zadbaj o to, by sprawnie, najkrótszą drogą wrócić do domu, razem z samochodem. Zadzwoń do naszej firmy, przyjedziemy choćby i za chwilę. Jeżeli mieszkasz na terenie Zabrza lub okolic, możesz liczyć na naszą błyskawiczną i dyskretną pomoc.

Bania Taxi – wynajem kierowcy od zaraz

W naszej firmie pracują wyłącznie doświadczeni kierowcy, którzy pojawią się na Twojej imprezie najszybciej, jak to możliwe. Ty powierzasz im swoje kluczyki i bezpieczeństwo, oni realizują swoją misję z największą ostrożnością i troską o Twój komfort. Gdy jeden wypijesz o ten kieliszek za dużo, nie ryzykuj życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego, nie wystawiaj się na utratę prawa jazdy. Za naprawdę niewielkie pieniądze za chwilę znajdziesz się w domu, a Twój samochód będzie czekał na zewnątrz.

Nasi nocni kierowcy nie poruszają się skuterami, więc transport samochodu nie wymaga upychania do bagażnika innego pojazdu. „Ty pijesz, my jedziemy” – niech to hasło przyświeca Ci dzisiejszego wieczoru. Niczym się nie przejmuj – prywatny szofer w Zabrzu dowiezie Cię do domu najkrótszą drogą. Nie musisz wynajmować nas na stałe. Pomagamy w sytuacjach nadzwyczajnych!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u