Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Wrocław

Od kiedy na wrocławskim rynku funkcjonuje firma, zajmująca się odprowadzaniem samochodów pod wskazany adres, wielu właścicieli lub użytkowników pojazdów może być spokojna, że zostaną one dostarczone dokładnie tam, gdzie trzeba bez żadnego spóźnienia. O tym, że bywają sytuacje, kiedy odprowadzanie aut dla Wrocławia okazuje się zbawienne z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać. Bywają przecież okazje, podczas których spożyje się alkohol i zamiast zostawiać swój samochód na obcym terenie przez długi okres, lepiej od razu zamówić profesjonalnego kierowcę, który odjedzie pojazdem o wyznaczonej godzinie, zawożąc go tam, gdzie trzeba. W ten sposób auto będzie do dyspozycji innych domowników, czy też współpracowników, jeżeli chodzi o pojazd wykorzystywany do celów służbowych.

Opisywany podmiot cieszy się coraz większą popularnością, jednak jest otwarty na kolejnych klientów, którzy liczą na znakomitą pod każdym względem obsługę. Kierowcy tej firmy są punktualni, a w dodatku charakteryzują się niezwykle wysoką kulturą osobistą, dzięki czemu kontakt z nich będzie należał do niewątpliwych przyjemnością. Zlecenie zostaje przyjęte, po czym jeden ze specjalistów zatrudnionych w tym miejscu, zajmuje się – w sposób nie budzący żadnych uwag ze strony klienta – odprowadzaniem aut we Wrocławiu. Z całą pewnością cenną informacją jest fakt, że poszczególni kierowcy znają to piękne miasto jak własną kieszeń, w związku z czym na pewno nie pomylą absolutnie żadnego adresu, zarówno jeśli chodzi o miejsce, z jakiego pojazd ma zostać odebrany, jak i do którego trzeba dojechać.

Opłaty w tym niezrównanym pod naprawdę każdym względzie podmiocie, oferującym odprowadzanie aut we Wrocławiu okazują się niezbyt wygórowane, szczególnie w odniesieniu do jakości świadczonych usług. Oczywiście, wszelakie szczegóły zostają ustalane w pierwszej fazie rozmowy na temat poszczególnego zlecenia, dzięki czemu nie ma później żadnych niejasności na temat kosztu odwiezienia danego samochodu pod wyznaczony adres.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u