Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Łódź

W pewnych sytuacjach konieczne jest skorzystanie z oferty firmy, zapewniającej odprowadzanie aut dla Łodzi na niezwykle szeroką skalę. Im wcześniej zamówi się osobę, która odwiezie samochód pod wskazany adres, tym oczywiście lepiej. Znaczniej korzystniej byłoby zamówić kierowcę jeszcze przed wyjazdem na miejsce spotkania, z jakiego zostanie odtransportowany pojazd, ponieważ wówczas będzie się miało całkowitą pewność, że stanie się to zgodnie z oczekiwaniami. Zdarzają się na szczęście przypadki, kiedy popularna firma, oferująca odprowadzanie aut w Łodzi, realizuje zlecenia po otrzymaniu wezwania od osoby, która jest już na spotkaniu towarzyskim lub biznesowym, na którym nieoczekiwanie spożyła mniejsze czy też większe ilości alkoholu, które rzecz jasna wykluczają samodzielny powrót w charakterze kierowcy. Za każdym razem podmiot działający na łódzkim rynku transportowym stara się stanąć na wysokości zadania, a zatem ekspresowo wykonać powierzone zadanie.

Konkurencja nie ma z nim najmniejszych szans, ponieważ prezentowana firma jest najlepsza pod względem jakości realizowanych usług, a także ceny, jaka na szczęście tutaj nie stanie się przeszkodą niemożliwą do pokonania. Na uwagę zasługuje bezsprzecznie fakt, że wszyscy pracownicy, zajmujący się odprowadzaniem aut w Łodzi, pozytywnie podchodzą do swoich obowiązków i dbają o to, ażeby podczas kontaktów z klientami biznesowymi lub indywidualnymi panowała wspaniała atmosfera. Mają oni sporo doskonale zrealizowanych działań, co sprawia, że dotychczasowi klienci ufają im bezgranicznie. Poza tym, chwalą daną firmą wśród swoich znajomych i właśnie w ten sposób stale powiększa się grono chętnych do skorzystania z odprowadzania aut w Łodzi w tym właśnie miejscu.

Kierowcy pracują o różnych porach dnia oraz nocy, a przecież wiadomo, że takiego rodzaju usługi są wykonywane wieczorami, kiedy wypije się trochę trunku wyskokowego. Zawsze przedstawiciele zaprezentowanego podmiotu gwarantują dyskrecję oraz nie zadają żadnych zbędnych pytań.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u