Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Kraków

Trzeba przyznać, że Kraków należy do najpiękniejszych miast w Polsce i przyciąga liczne grupy turystów o różnych porach roku. Ta dawna stolica ma również wielu swoich mieszkańców, którzy absolutnie nie wyobrażają sobie życia w innym miejscu na świecie. Co jakiś czas w Krakowie potrzebna jest pomoc firmy, która w sposób profesjonalny i świetnie zorganizowany zajmuje się odwożeniem aut wszędzie, gdzie zażyczy sobie zleceniodawca. Rozmaite bywają przyczyny zamawiania kierowcy z firmy, zajmującej się odprowadzaniem aut w Krakowie. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce wówczas, kiedy kierowca wybiera się na spotkanie biznesowe lub towarzyskie własnym pojazdem, natomiast z powodu spożycia alkoholu, powraca innym środkiem lokomocji, to jest na przykład autobusem albo taksówką.

Na szczęście, występuje podmiot, który codziennie zapewnia możliwość odwożenia danego auta z jednego miejsca pod wskazany adres – tak, żeby z pojazdu mogli korzystać inni domownicy, albo współpracownicy. Za każdym razem usługi z tym związane są realizowane w szybkim tempie i nie dochodzi do jakichkolwiek opóźnień. Ma to ogromne znaczenie dla poszczególnych klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, ponieważ w dzisiejszych czasach dla każdego czas to pieniądz. Opłaty za odprowadzanie aut w Krakowie nie bywają zbyt wysokie, co oznacza powszechność oferty firmy transportowej, o jakiej obecnie mowa.

Wszelakie szczegóły, dotyczące zlecenia, omawia się podczas rozmowy. Wszystko odbędzie się dokładnie tak, jak życzy sobie tego klient. Dotychczasowi klienci chwalą ofertę związaną z odprowadzaniem aut dla Krakowa i wiedzą, że zawsze mogą liczyć na danych kierowców. Ze spokojem powierzają swoje samochody właśnie tym specjalistom od jazdy za kółkiem, ponieważ wiedzą dobrze, że auta bezpiecznie trafią pod wskazany adres. Zaufanie jest podstawą funkcjonowania zaprezentowanego podmiotu. Mimo posiadania wielu stałych klientów, jest on otwarty na potrzeby kolejnych osób, a zatem warto wypróbować te usługi.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u