Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie pojazdów Legionowo

Mieszkasz w Legionowie? Mamy dla Ciebie usługę na specjalną okazję, z której być może skorzystasz w najmniej spodziewanym momencie. Nie interesuje nas wyłącznie „Warszawa Tania Taxi”; działalność rozszerzamy o usługi tak zwanych „night drivers”, którzy pozwolą Ci... wsiąść po alkoholu do własnego samochodu! Zastanawiasz się, o co może chodzić?

Taxi tanio i na bani

OK, wyobraźmy sobie następujący scenariusz. Legionowo, godziny wieczorne. Spotykasz się w gronie bliskich przyjaciół. Zajeżdżasz na imprezę samochodem, ponieważ jutro od rana ruszasz w trasę i chcesz szybko kłaść się spać. Atmosfera staje się coraz przyjemniejsza. Żaden z gości nawet nie myśli nad wyszukiwaniem w telefonie hasła „taxi najtaniej”. Pojawia się alkohol, a Ty dajesz się skusić na toast, potem następny. Stało się. Alkohol wypity.

Nie możesz wsiadać za kółko! Dobrze wiesz, jak wiele złego na polskich drogach poczyniła nieodpowiedzialność pijanych kierowców. Poza tym grożą Ci utrata prawa jazdy i jeszcze poważniejsze konsekwencje. W tej sytuacji prowadzenie jest absolutnie wykluczone, chociaż... Ty przecież musisz dostać się do domu własnym pojazdem. Tania taksówka niewiele pomoże, nie zmieści przecież samochodu w bagażniku!

Rozwiązanie problemu – Seven Taxi w Legionowie

Na szczęście skorzystasz z naszych usług i nikomu nie stanie się krzywda. Zadzwoń choćby teraz, a za chwilę pod wskazany adres przyjedzie nasz as driver. Uwaga: odstawi Cię do domu Twoim samochodem! Dyskretnie, nie zadając zbędnych pytań, a przy okazji bardzo tanio i wygodnie. Wsiądź na tylną kanapę i niczym się nie przejmuj.

Unikasz ryzyka wypadku. Chronisz siebie i bliskich przed niebezpieczną sytuacją. Dzisiejszego wieczoru możesz się znakomicie bawić i wznosić wiele toastów. Taka forma mega taxi, a więc uzupełniona o przewożenie nietrzeźwych kierowców do domu, zdobywa coraz większą popularność. Polecamy naszą sprawną pomoc. W Legionowie – i nie tylko – dzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy – wtedy, gdy z jakichś względów nie możesz wsiadać za kółko, a najwyższy czas ruszać.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u