Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Białystok

Dzięki temu, że prowadzone są usługi w zakresie odprowadzania aut w Białymstoku i są one skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak też biznesowych, można być spokojnym, że samochód trafi w dobre ręce i szybko znajdzie się w oczekiwanym miejscu. Kiedy dochodzi do zlecenia odprowadzenia auta w Białymstoku? Najczęściej konieczne jest to w momencie, gdy kierowca jedzie swoim albo służbowym samochodem na spotkanie, na którym wie, że być może będzie spożywał alkohol. W związku z tym powrót do miejsca zamieszkania nastąpi oczywiście taksówką lub środkiem komunikacji publicznej, natomiast szkoda czasu na to, aby pojazd stał bezczynnie, skoro może się przydać innym osobom. W przypadku samochodu prywatnego będą to domownicy, chcący pojechać choćby na zakupy, natomiast służbowego współpracownicy, mający jeszcze sporo zadań do wykonania.

Na szczęście na terenie Podlasia występuje firma, zajmująca się w sposób naprawdę profesjonalny odprowadzaniem aut dla Białegostoku oraz okolic, której kierowcy wiedzą na czym polega bezpieczna, a jednocześnie szybka jazda pojazdem. Mają oni zdecydowanie duże doświadczenie na drogach naszego kraju, ale i zagranicznych, w związku z czym śmiało można im powierzyć opiekę nad samochodem, bez względu na jego wartość. Z pewnością nie stanie się nic złego, kiedy za kierownicą nawet bardzo drogiego pojazdu znajdą się osoby, zatrudnione w prezentowanym właśnie podmiocie, oferującym usługi transportu aut.

Ci specjaliści w swojej dziedzinie stają na wysokości zadania również jeżeli chodzi o punktualność. Nie ulega najmniejszych wątpliwości, że kwestia spóźnienia nie wchodzi w grę, ponieważ to dyskwalifikuje danego kierowcę. Na uwagę zasługuje fakt, że kontakt z tą firmą jest bardzo łatwy i podczas pierwszej rozmowy ustalane są wszelakie szczegóły, jakie dotyczą odprowadzania aut w Białymstoku. Opłaty za wykonane zlecenie nie są wysokie, co również przyciąga klientów do tego miejsca, bez względu na wysokość osiąganych przez nich dochodów. Warto do nich dołączyć jak najszybciej i cieszyć się udaną imprezą.34,99 zł
Pierwsze 5 km

Cena podstawowa za podjazd dwóch kierowców naszym autem oraz odprowadzenie samochodu na terenie miasta Białystok na dystansie do 5 kilometrów

2,99 zł
Każdy następny kilometr

Opłata za każdy rozpoczęty kilometr powyżej 5-ciu, stawka kilometrowa na terenie miasta oraz poza jego obrębem

+10 zł
Wyjazd za miasto

Jeżeli państwa zlecenie odprowadzania auta zaczyna się lub kończy poza granicami Białegostoku naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 pln opłata jest jednorazowa

+10 zł
Pierwsze 10 min oczekiwania gratis, każde następne

Dla państwa wygody wprowadziliśmy pierwsze 10 minut oczekiwania po umówionej godzinie gratis. Każde następne rozpoczęte 10 minut oczekiwania ekipy odprowadzania samochodów jest płatne

Kliknij tutaj, aby poznać pełen cennik usług...

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u