Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria leży nieco ponad 30 kilometrów od centrum Warszawy, dlatego również tam możesz liczyć na usługi stołecznego Beep Beep Taxi, które wyróżnia się niecodziennym podejściem do usług transportowych. Poczytaj o szeregu korzyści, jakie płyną z wynajęcia nocnego kierowcy, choćby w tym momencie. Góra Kalwaria, Piaseczno, Grójec, Warszawa – gdziekolwiek jesteś na Mazowszu, night drivers służą Ci pomocą, gdy interesuje Cię odstawianie samochodów. Działamy w imię zasady „piłeś, nie jedź”, umożliwiając komfortowy, bezpieczny i niedrogi powrót do domu. Twoim autem! Sprawdź propozycję Bania Auto, której jeszcze nie było w Górze Kalwarii.

Bezpieczny przewóz osób tanio i od ręki - Wynajem kierowcy w Górze Kalwarii

Nasza praca to realizacja swoistej misji, polegającej na oferowaniu bezpiecznych możliwości powrotu do domu w przystępnych cenach. Jeżeli Taxi Cab Number interesuje Cię ze względu na to, że jesteś gdzieś, choćby w mieście Góra Kalwaria, własnym autem, również mamy coś dla Ciebie. Chodzi o Night Taxi, czyli odprowadzanie pojazdów po imprezie – także z ich właścicielami na pokładzie. Możliwość korzystania z własnego auta to duży przywilej, z którego trudno zrezygnować. Wygoda, stosunkowo krótki czas podróży, pełna niezależność – to wszystko sprawia, że prywatny transport samochodowy w większości przypadków góruje nad środkami komunikacji publicznej czy taksówkami. Niekiedy jednak prowadzić auta nie można, mimo że trzeba nim wrócić do domu. Wyobraźmy sobie taką sytuację. A więc tak: jedziesz do Góry Kalwarii, żeby świętować z jakiejś okazji – np. urodzin, imienin, rocznicy – albo po prostu spotkać się ze znajomymi. Decydujesz się pojechać swoim samochodów, dzięki czemu oszczędzasz czas, ale musisz wykluczyć spożywanie alkoholu. W towarzystwie co chwilę słychać jednak „ze mną nie wypijesz?!”… na to nie ma argumentów, więc sięgasz po kieliszek lub butelkę i nawet nie zauważasz, że jesteś na bani.

Tania taksówka, ale trochę inna niż zwykle - Drink Taxi do usług

Zadzwoń do nas o dowolnej godzinie, może być to środek nocy, podczas święta. Zawsze czuwamy na posterunku, chcąc służyć Ci transportową pomocą. Podajesz adres, a my wkrótce zjawiamy się na miejscu. As Driver? To każdy z zatrudnionych przez nas kierowców. Wszyscy w tej firmie znają się na rzeczy, budując doświadczenie od lat i cechując się wyjątkową sprawnością oraz dyskrecją. Bawisz się świetnie, aż w końcu nadchodzi czas powrotu. Bum! Uświadamiasz sobie, że Ty i Twój samochód musicie wrócić jakoś do domu. Tylko jak? Prowadzenie po kielichu nie wchodzi w grę, a prośba o pomoc do znajomych lub rodziny byłaby dużym nietaktem, uwzględniając późną godzinę i Twój stan wskazujący na spożycie alkoholu. A więc sytuacja patowa – rzeczywiście taka by była, gdyby nie nocni kierowcy. Ty pijesz, my jedziemy – to hasło, które przyświeca night riders.

W drodze do domu

Wystarczy, że powiesz nam, dokąd chcesz jechać. Celem niech będzie dziś Góra Kalwaria. Nasz nocny kierowca przejmuje sterowanie pojazdem, a Ty odpoczywasz po imprezie jako pasażer. Jedziemy najkrótszą możliwą drogą do Twojego domu. Nie martw się wysokimi kosztami, ponieważ opti taxi to ceny na każdą kieszeń.

Tania Taxi Warszawa–Góra Kalwaria

Zasady są proste. Ty decydujesz, kiedy i dokąd jedziemy. Sami organizujemy sobie przyjazd i powrót, Ciebie interesują tylko korzyści. Które wymienisz jako najważniejsze? Zapewne bezpieczeństwo. Powrót z zakrapianej imprezy własnym autem wiąże się zazwyczaj ze sporymi kłopotami. Potencjalnie tracisz prawo jazdy, wolność – a także spokój sumienia, gdy łamiąc podstawowe przepisy, powodujesz wypadek. Nie chcemy mazowieckich dróg, na których wciąż dochodzi do śmiertelnych kolizji. Dlatego od lat gwarantujemy przewozy number one w okolicy. Po prostu odstawiamy Cię, wraz z Twoim autem, do domu! Jeździmy w Górze Kalwarii o każdej porze dnia i nocy – wystarczy, że wykręcisz na numer w swoim telefonie, zamówisz tanie odprowadzanie i poczekasz, aż przyjedzie prywatny szofer, który zrealizuje usługę. Możesz mieć pewność, że transport odbędzie się w komfortowych warunkach, a za kółkiem siądzie Twój własny, prywatny kierowca – wykwalifikowany night driver z Bania Taxi, który nawet na bani pozwala Ci realizować hasło „drink and drive”!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u