Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Brwinów

Nie zapadł jeszcze zmierzch, a Ty już na bani, jako kierowca? A może przeciwnie? Po raz pierwszy jesteś w Brwinowie i nad ranem nagle okazuje się, że jednak musisz wracać do domu lub zmienić adres? Jedno jest pewne: potrzebujesz wsparcia. Nocni kierowcy mogą Ci je zapewnić i to za niewielkie pieniądze.

Samochody i Brwinów

Powiedzmy sobie otwarcie: w życiu każdego kierowcy zdarzają się niespodziewane wypadki, swoiste przygody. Nie zawsze miłe, to prawda. Co nie zmienia faktu, że nie powinny szczególnie martwić. Po prostu się zdarzają. Czasami niedyspozycja wynika z choroby, innym razem z przekroczenia pewnych granic. Piłeś? Nie jedź. To oczywiste. Dobrze wiesz, że nie powinno się pod żadnym pozorem wsiadać za kółko po kielichu.


Stosowanie na sobie eksperymentu pod tytułem drink and drive może się zakończyć tragedią. Pół biedy, jeśli dorwą Cię policjanci podczas pierwszej lepszej kontroli i zabiorą prawo jazdy. Gorzej, jeżeli tracąc kontrolę nad pojazdem, staranujesz pieszych, wjedziesz na drzewo czy rozbijesz auto jadące z naprzeciwka. Nie chodzi o straszenie, ale przypominanie: nawet niewielka ilość alkoholu jest wykluczająca w kontekście prowadzenia pojazdu mechanicznego. Nie ma żartów. Na szczęście są rozwiązania, które z założenia niwelują ryzyko podjęcia straceńczej decyzji.

Night Riders Brwinów

Odstawianie samochodów to nasza prawdziwa specjalność. Wystarczy, że zadzwonisz – dojedziemy o dowolnej porze dnia i nocy. Kursujemy w różnych okolicach, na przykład na Mazowszu. Warszawa nie jest jedynym miejscem, w którym możesz liczyć na usługi VIP w zaskakująco niskich cenach.


Zasada jest prosta. Pojawiamy się na miejscu najszybciej, jak to możliwe. Przekazujesz nam kluczyki. Wiemy, jak bezpiecznie i sprawnie przewieźć auto do Twojego domu. Możesz wsiadać do środka, w końcu to Twoja kareta! Po królewsku jedziesz spać najkrótszą możliwą drogą. Na bani zaufanie do szofera ma bardzo duże znaczenie, podobnie jak odpowiednio zorganizowane odwożenie po imprezie. Sprawdź, jakie możliwości czekają na Ciebie pod numerem telefonu podanym na tej stronie internetowej. Kierunek: Brwinów, ruszamy!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u