Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Zabrze

Korzyści ze zlecenia odprowadzenia auta w Zabrzu jest bez wątpienia bardzo wiele, o czym najlepiej jest się oczywiście przekonać osobiście. Kiedy wybierzemy się na imprezę o charakterze towarzyskim lub służbowym, na którym nie wypada odmówić wypicia pewnych ilości alkoholu, warto zadbać o wynajęcie kierowcy, który odstawi nasz pojazd we właściwe miejsce. W ten sposób samochód będzie mógł być wykorzystywany przez domowników albo współpracowników zanim nastąpi powrót wcześniejszego użytkownika ze spotkania. Czas to pieniądz, zatem auto powinno być dostępne jak najszybciej zarówno dla rodziny, jak również w zakładzie pracy, gdzie dzięki samochodowi może uda się o wiele szybciej rozwieźć towar po sklepach albo zawrzeć niezwykle korzystną umowę handlową z istotnym kontrahentem.

Dzięki temu, że występuje podmiot oferujący odprowadzanie aut dla Zabrza, można być całkowicie spokojnym, że samochód będzie odwieziony dokładnie tam, gdzie trzeba i bez zbędnej zwłoki. Zatrudnieni w nim kierowcy są niesamowicie punktualni, a także potrafią bezpiecznie poruszać się po drogach. Każdy, kto chociaż raz przetestował możliwości firmy od odprowadzania aut w Zabrzu wie, że konkurencja nie ma szans z tym podmiotem, który dba o niezwykle sympatyczną atmosferę podczas kontakt z poszczególnymi klientami.

Wielu zapewne ucieszy fakt, że ceny odprowadzania aut w Zabrzu nie są wysokie, a poza tym dane usługi obejmują również okolicę tego znanego śląskiego miasta. Dzięki temu, że kierowcy znają wspomnianą miejscowość i sąsiednie tereny jak własną kieszeń, absolutnie nie będzie mowy o jakimkolwiek błądzeniu podczas realizacji powierzonego zadania. Odkąd powstała prezentowała właśnie firma, życie wielu osób stało się prostsze, ponieważ nie muszą już oni rozmyślać, co zrobić ze swoimi samochodami podczas spotkania towarzyskiego czy też biznesowego. Najlepiej powierzyć opiekę nad nimi doświadczonemu kierowcy, który oczywiście zawsze będzie dbał o odstawiany na zlecenie pojazd dokładnie tak jak o własny.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u