Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Dąbrowa Śląska

Jak dobrze, że jest miejsce, oferujące odprowadzanie aut w Dąbrowie Śląskiej na naprawdę wysokim poziomie, ponieważ mieszkańcy tego miasta są pewni, że korzystając z jego usług, ich samochód zostanie odprowadzany dokładnie tam, gdzie tego oczekują. Usługi są świadczone zarówno klientom prywatnym, jak też instytucjonalnym, a więc właścicielom lub pracownikom podmiotów gospodarczych oraz rozmaitych jednostek, które wykorzystują pojazdy dla celów służbowych czy związanych z realizacją swojej misji. Za każdym razem kierowca punktualnie przyjeżdża na miejsce, skąd ma odebrać samochód i odwozi go tam, gdzie trzeba, dzięki czemu inni domownicy albo współpracownicy mogą wykorzystywać od razu pojazd, zamiast czekać na powrót jego wcześniejszego użytkownika.

Trzeba przyznać, że odprowadzanie aut dla Dąbrowy Śląskiej cieszy się uznaniem coraz większej liczby osób. Dotychczasowi klienci wychwalają dane miejsce wśród swoich znajomych, jak również na różnego rodzaju forach internetowych, gdzie trwa dyskusja o firmach godnych polecenia. Jest to najlepsza forma promocji, dzięki której podmiot, o jakim mowa, nie musi płacić za reklamę w środkach masowego przekazu. Wśród wielu zalet danej firmy, niewątpliwie należy zwrócić uwagę na łatwość kontaktu z reprezentującym ją kierowcą na każdym etapie realizacji zlecenia. Jest on dostępny pod telefonem, w związku z czym jest możliwość dowiedzenia się, gdzie kierowca jadący naszym autem aktualnie się znajduje.

Z jednej strony odprowadzanie aut w Dąbrowie Śląskiej odbywa się szybko, jednak za każdym razem zachowane są absolutnie wszelkie względy bezpieczeństwa, dzięki czemu nie ma najmniejszych powodów do obaw, czy pojazd nie będzie brał udziału w wypadku drogowym. Doświadczenie kierowcy zapewniają, że z niejednego pieca już jedli chleb, a co za tym idzie, wiedzą w jaki sposób należy się poruszać na poszczególnych trasach, aby auto całe zostało odstawione pod adres wskazany przez zleceniodawcę. Zdecydowanie warto się o tym przekonać osobiście.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u