Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Lesznowola

Na Mazowszu, w takich gminach jak Lesznowola, usługi transportowe nie są nadmiernie popularne, a szkoda. Warto z nich korzystać, żeby bezpiecznie, wygodnie i w dowolnej chwili przemieszczać się z miejsca na miejsce, z punktu A do punktu B. Nawet po kielichu, w swoim samochodzie... Jak to możliwe? Nie musisz omijać prawa, żeby na bani odstawiać auto do domu!

Halo, czy to Drink Taxi Lesznowola

Nie bez powodu kary za prowadzenie po spożyciu alkoholu są nieustannie podwyższane. Jak inaczej reagować na plagę pijanych kierowców, którzy z każdym tygodniem, miesiącem, rokiem dostawiają kolejne krzyże przy drogach? Piłeś? Nie jedź. To tak oczywista zasada, że aż głupio o niej przypominać. Jednak trzeba, wciąż i wciąż. Szczególnie, że nikt nie chce tracić prawa jazdy przez jedno dmuchnięcie w alkomat.

Odpowiesz: „wiem to wszystko, ale dziś jest szczególna sytuacja”. Pozwól, że spróbujemy odgadnąć. Jesteś po kielichu, gdzieś na imprezie w Lesznowoli i nie wiesz, jak wrócić do domu, a musisz to zrobić? Wezwanie taksówki odpada, ponieważ potrzebujesz auta od rana, a żaden z kierowców na przyjęciu nie jest w stanie Cię zawieźć... Ryzykować? Odpuścić? Jest trzecia droga: Taxi Bania. I o niej warto pamiętać w każdej z analogicznych sytuacji, na terenie całej Polski.

Wynajęcie kierowy łatwiejsze niż kiedykolwiek

Lesznowola czy Warszawa? Dla nas granice gmin i powiatów nie mają większego znaczenia! Bania Taxi dociera do każdej miejscowości na Mazowszu, sprawnie organizując transport kierowcom, którzy są na bani. Wejdź na stronę pokielichu.pl i przeczytaj Taxi Bania Cennik. Wynajem kierowców jest zaskakująco tani, a za pojazd „powrotny” służy... Twoje auto.

Niczym teleporter odprowadzanie okazuje się błyskawiczne i bezpieczne. Nie ryzykujesz, powierzając swoją brykę specjaliście. Odwożenie po imprezie przez szofera? Ty pijesz, my jedziemy, a Lesznowola nawet nie dowie się o Twojej dzisiejszej niedyspozycji. Zadzwoń teraz lub przy innej okazji – nie zawiedziesz się poziomem usług. Sprawdź także, jak szeroką ofertę transportową zapewniamy na terenie całego województwa.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u