Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Chorzów

Wielu z pewnością ucieszy fakt, że mieszkańcy Śląska mogą zlecać odprowadzanie swoich i służbowych samochodów do miejsca, gdzie mają się one znaleźć. Jest to konieczne w rozmaitych sytuacjach, to jest na przykład wówczas, kiedy wybierzemy się na spotkanie o charakterze towarzyskim, biznesowym lub innym posiadanym pojazdem, natomiast wracamy z niego środkiem komunikacji miejskiej, ze znajomym kierowcą albo taksówką. Wtedy nie ma sensu, ażeby samochód znajdował się w miejscu spotkania, skoro może on błyskawicznie znaleźć się w domu lub zakładzie pracy, dzięki czemu skorzystają z niego szybko inne osoby.

Jeżeli chodzi o odprowadzanie aut Chorzów jest opanowany przez firmę, która zdobywa coraz większe uznanie wśród mieszkańców tego miasta, jak też przebywających w nim osób. Mogą oni liczyć o każdej porze dnia i nocy, że użytkowany samochód nie będzie stał bezczynnie pod miejscem spotkania zakrapianego alkoholem, tylko znajdzie się jeszcze przed nami w docelowym punkcie. Na uwagę zasługuje fakt, że kierowcy parający się na co dzień odprowadzaniem aut w Chorzowie starają się każde zlecenie wykonać punktualnie, szybko i bezpiecznie. Zawsze udawało się to zrobić i właśnie dlatego coraz więcej osób jest zainteresowanych korzystaniem z usług podmiotu, który nie ma sobie równych na rynku.

Kontakt z firmą odprowadzającą auta w Chorzowie jest z jednej strony niezwykle łatwy, a ponadto konkretny, ponieważ podczas pierwszego spotkania, rozmowy telefonicznej albo wymiany zdań za pomocą skrzynki mailowej, ustala się absolutnie wszystkie szczegóły, jakie są związane z konkretnym zleceniem. W tej sposób uniknie się oczywiście niejasności na przyszłości. Od razu wiadomo również, jaki będzie koszt wykonania usługi, a okazuje się, że mimo wysokiego poziomu podejmowanych działań, opłaty nie są przesadzone. Jest to bez wątpienia bardzo dobra wiadomość szczególnie dla osób, które liczą każdą złotówkę. Skoro ceny odwiezienia samochodu do domu lub miejsca pracy są niskie, warto wybrać taką opcję.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u