Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot i przyległe miejscowości to okolice znane z dobrej zabawy, gdzie nie brakuje okazji do imprezowania w wyborowym towarzystwie i przy pięknych krajobrazach. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że odwożenie po imprezie przez znajomych czy rodzinę nie zawsze jest możliwe. Co zrobić z samochodem w Trójmieście, jeśli napiłeś się jako kierowca? W tym artykule znajdziesz odpowiedź!

Night Drivers na jeden telefon

Wyobraź sobie, że wpadłeś na imprezę w Trójmieście. Samochodem, przejazdem, z myślą o szybkim powrocie do domu. A jednak sytuacja uległa zmianie. Pojawił się na stole alkohol, parę drinków i jesteś już na bani. Co zrobić w takiej sytuacji? Machnąć ręką i wsiadać za kółko? Przecież wiesz, że to zły pomysł; bąbelki, które uderzają do głowy, sprzedają czasem takie liche porady...


A tymczasem rośnie liczba wypadków. Każdego roku ofiarami pijanych kierowców padają niewinni uczestnicy ruchu drogowego, a tendencja nie ulega zmianie. Człowieku! Piłeś? Nie jedź! Po co ryzykować nawet utratę tego głupiego prawka, gdy istnieje tak wiele możliwości podjęcia lepszej decyzji? Skoro nie zostajesz na noc, a samochód jest Ci potrzebny od rana – ktoś musi go odprowadzić. Night Riders zgłaszają się po to zlecenie w Trójmieście!

Bania Auto już jedzie Ci pomóc

Odstawianie po imprezie w nowoczesnej formule zakłada, że o dowolnej porze dnia lub nocy wyciągasz telefon i dzwonisz do naszej firmy. My po swojemu szybko pojawiamy się na miejscu. Prywatny kierowca do wynajęcia otrzymuje od Ciebie kluczyki i niczym wytrawny szofer zaprasza do wnętrza limuzyny. Twojej!


Ty pijesz, my jedziemy. Dokądkolwiek chcesz, nawet do innego miasta albo po prostu w obrębie Trójmiasta. Wynajem kierowcy jeszcze nigdy nie był tak korzystny. Poza tym służymy pomocą przy okazji innych zleceń transportowych. Twoje życzenie to dla nas projekt do zrealizowania. Od ręki, na telefon, bez oszustw i zwlekania. Taxi Bania melduje się na posterunku. Jedź na plażę własnym autem, napij się wina w blasku zachodzącego słońca, a my odwieziemy Cię do domu wraz z Twoim pojazdem!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u