Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Nadarzyn

Odstawianie po imprezie jest czynnością, która wykańcza Twoich bliskich i nie zawsze mają możliwość odwożenia Cię wraz z pojazdem po suto zakrapianej imprezie? Prywatny szofer jest Ci potrzebny jak nigdy wcześniej? Również w Nadarzynie Bania Taxi oferuje swoje niesamowite usługi. Przekonaj się, dlaczego warto na nas postawić.

Prywatny kierowca Nadarzyn

Tego wieczoru postanowiłeś wybrać się do znajomych na przyjęcie. Zaparkowałeś auto z myślą o niedługim powrocie. Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że wypiłeś alkohol, a to, jak wiemy dyskwalifikuje kierowców do dalszej jazdy. Odpowiedzialnych kierowców, dodajmy, ponieważ tak wielu wciąż ryzykuje wsiadaniem za kółko na bani.

Po kielichu ryzyko utraty prawa jazdy jest niezwykle wysokie. Podobnie jak utraty koncentracji i spowodowanie wypadku. Nadarzyn również bywał świadkiem tragedii na jedni, za które odpowiedzialność ponoszą kierowcy na bani. Odpowiesz – to wszystko prawda, ale muszę koniecznie dostać się do domu wraz z pojazdem. Nasza rada? Zadzwoń po night drivers – ekipę, dla której odstawianie aut to sposób na życie i zmianę oblicza polskich dróg!

Odprowadzanie za grosze

Wejdź na pokielichu.pl i zobacz, jak niskie ceny zmieniają perspektywę powrotu do mieszkania w bezpieczny i wygodny sposób. Usługa drink and drive polega w dużej mierze na wykonaniu telefonu i oddaniu kluczyków profesjonalnemu kierowcy. O resztę nie musisz się martwić. Po prostu rozsiadasz się wygodnie w swoim aucie jako pasażer i spokojnie zmierzasz w stronę domu. Piłeś? Nie jedź! Zadzwoń po drink taxi i wracaj z prywatnym kierowcą, który wie, co oznaczają dyskrecja, profesjonalizm, tani wynajem.

Zaskakujemy także innymi usługami transportowymi, więc nie tylko nabani warto mieć w pamięci telefonu nasz numer. Nadarzyn i jego okolice są miejscami, w których staramy się o jak najczęstsze wizyty. Ty pijesz, my jedziemy, a drogi są bezpieczniejsze, Twój portfel prawie nienaruszony. Zadzwoń już teraz, żeby umówić się na komfortową jazdę na najwyższym poziomie w regionie!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u