Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy Śląsk

Jeżdżenie samochodem na bani jest kiepskim pomysłem niezależnie od regionu. Śląsk również dobrze wie, co znaczy krew niepotrzebnie przelana na drogach. Piłeś? Nie jedź – będziemy to powtarzać do znudzenia. Z Bania Taxi alternatywny wybór powrotu do domu jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Poznaj naszą ofertę.

Kiedy nocny kierowca przydaje się najbardziej

Wyobraź sobie sytuację, w której po prostu nie możesz już wsiadać za kierownicę. Na przykład odwiedziłeś na Śląsku rodzinę i, znając lokalną gościnność, skończyło się na pysznym jedzeniu i tęgim popijaniu. Po kielichu (i to niejednym) do głowy przychodzą różne pomysły. Niech to nie będzie samodzielne prowadzenie auta!


Bania + Car = ryzyko wypadku. Naprawdę! Skoro plącze Ci się język i mieszają słowa polskie z angielskimi, nie jest dobrze... Droga na drzewo jest rzeczywiście bardzo krótka. Wystarczy przegapić znak, nie spojrzeć w lusterko, zbyt wolno nacisnąć hamulec i... katastrofa. Właśnie w takich okolicznościach każdego roku na Śląsku i w całej Polsce giną uczestnicy ruchu drogowego, często niewinni, którzy przypadkowo znaleźli się w niewłaściwym czasie, w niewłaściwym miejscu. To wystarczający powód, żeby nigdy, przenigdy nie wsiadać nabani do auta w roli kierowcy.

Wynajem kierowcy najtańszy na Śląsku

Zachęcamy Cię do skorzystania z najbezpieczniejszej i najwygodniejszej usługi dla kierowców, którzy w niespodziewanych okolicznościach nie mogą prowadzić auta. Wystarczy, że sprawdzisz Bania Taxi Cennik i upewnisz się, jak tanie przewozy zmieniają perspektywę. Szofer to luksus dla wybranych? Nie w naszym przypadku!


Oferujemy Ci pomoc profesjonalnego kierowcy, który jest w stanie za chwilę dojechać na miejsce Twojego pobytu, przejąć kluczyki i odstawić auto, gdziekolwiek chcesz. Może to być dowolna miejscowość w obrębie Śląska. Wynajęcie kierowcy nie jest zobowiązujące na przyszłość – możesz ograniczyć się do pojedynczego zlecenia, choć wierzymy, że po kontakcie z firmą Bania Warszawa pokochasz wygodę, jaką jest nocny kierowca za tanie pieniądze odwożący Cię do domu... Twoim autem!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u