Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Chorzów

Jeśli ktoś rzuci Ci hasło „drink and drive”, jak zareagujesz? Głupi dowcip? A może tkwi w tym jakiś głębszy sens? Cóż, zapewne ta osoba zna usługi Bania Taxi i kierując się zasadą „piłeś, nie jedź”, wie, jak ważną rolą jest odwożenie po imprezie. Dowiedz się, jak w Chorzowie dotrzeć po balandze do domu własnym samochodem, nie ryzykując przy tym utraty prawa jazdy.

Night Drivers do Twoich usług

Wyobraź sobie następującą sytuację. Własnym samochodem podjeżdżasz na spotkanie towarzyskie. Ot, wpadasz tylko na chwilę, chcesz porozmawiać, a potem wracać do domu, ponieważ od rana masz swoje obowiązki i musisz prowadzić. Sytuacja obraca się jednak przeciwko Twoim planom. Wypijasz piwko, dajesz się skusić drinkiem lub domową nalewką. Zdarza się. Jednak po kielichu czy już, dosadnie mówiąc, na bani nie wsiądziesz przecież do auta.


W tym momencie przypomnij sobie, że za odstawianie pojazdów w Chorzowie odpowiadają nocni kierowcy zrzeszeni w Taxi Bania. Wystarczy, że zadzwonisz pod nasz numer telefonu i powiesz, gdzie jesteś. Prywatny szofer na jedną noc przyjedzie po Ciebie i zawiezie do domu Twoim własnym autem, a rano będziesz mieć je pod domem. Czyż nie brzmi to idealnie?

Nocny kierowca na Śląsku

Ty pijesz, my jedziemy. Ta złota dewiza przyświeca nam od samego początku działalności. Zatrudniamy tylko kierowców, którzy wykazują się dojrzałością, doświadczeniem i umiejętnością kreatywnego myślenia w nietypowych sytuacjach. Gwarantujemy 100% dyskrecji w związku z Twoim nietrzeźwym powrotem do domu. Nie ryzykuj życia i zdrowia tak swojego, jak i osób, które spotkasz na drodze. Nie kuś losu, chyba nie chcesz stracić przy okazji prawa jazdy? Zamiast na komisariat, lepiej trafić do wygodnego łóżka we własnym domu.


Nie zostawiaj auta w miejscu, w którym zaparkowałeś. Twój prywatny szofer, który czeka na Twój telefon – wykona swoją robotę najsprawniej, jak się da. Odwożenie po imprezie to poważne zadanie. Zleć je choćby i w tej sekundzie firmie, która nie bez pokrycia obiecuje maksimum wygody.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u