Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Lesznowola

Taxi Bania zapewnia tanie odprowadzanie aut nie tylko w dużych metropoliach, ale również w nieco mniejszych miastach. Choćby piękny Luboń, usytuowany nad Wartą, jest miejscem, w którym świadczymy tanie przewozy osób oraz inne usługi transportowe. Przekonaj się, że nie tylko Warszawa wie, co znaczy prywatny szofer do wynajęcia i wygoda warta każdej ceny.

Ty pijesz, my jedziemy

Krótka piłka. Zjawiasz się u przyjaciół lub rodziny na kolacji – przyjeżdżasz własnym samochodem. W pewnym momencie na stole pojawia się butelka. Napić się, odstawić – wahasz się cały czas, w końcu ulegasz podszeptom. Drink, jeden, drugi, a po chwili jesteś, przysłowiowo, na bani. Kiepskie położenie, skoro sytuacja zmusza Cię do rychłego powrotu do domu.

Niestety, w takich okolicznościach wielu kierowców podejmuje fatalną decyzję i zasiada, bez protestu innych, za kierownicą. Kręci nosem na przepisy, zapomina o hasłach „piłeś nie jedź”. Odpala kluczyki w stacyjce, a później... Cóż, życie pisze różne scenariusze. Prowadzenie pod wpływem skutkuje utratą prawa jazdy, ciężkimi wypadkami, ludzkimi tragediami. Czy naprawdę chcesz, aby odprowadzanie pojazdów po pijaku przyczyniło się do przelania krwi na drodze w okolicach Lubonia?

Nocni kierowcy czuwają nad Twoim bezpieczeństwem

Luboń nie jest jedynym miastem, w których firma pokielichu realizuje swoje nietypowe usługi. Są one bardzo proste, o czym możesz przekonać się osobiście. Bania Taxi Cennik jest zakładką, po której przeczytaniu wielu przeciera oczy. Drink taxi może być tak tanie? Wynajem kierowcy tak przestępny cenowo?

To nie czary, a ekipa Night Riders, po prostu. W Luboniu i całej Wielkopolsce wiemy, jak skutecznie odprowadzać Ciebie i Twój pojazd, gdy wypijesz. Wyciągasz telefon i dzwonisz, a po krótkim oczekiwaniu na miejscu pojawia się wytrawny szofer, który wie, co robić. Po prostu staje się Twoim kierowcą. Wskaż kierunek, daj kluczyki, ruszaj w drogę. Tej nocy będziesz spać błogo, a na drogach nie pojawi się kolejny pijany kierowca. Odwożenie na imprezie w Twojej okolicy to nasza specjalność, oparta o doświadczenie i kreatywne myślenie. Sprawdź, jak to działa!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u