Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy Łódź

W Łodzi nie brakuje okazji do dobrej zabawy. Co innego jednak bawić się pełną piersią, co innego na bani wracać do domu. Tu może zacząć robić się niebezpiecznie. Z naszą firmą, która promuje zaskakujące hasło drink and drive, bez obaw dotrzesz do celu. Nie przejmuj się późną porą, tylko wyjmuj telefon!

Prywatny szofer na wagę złota

Jest czymś oczywistym, że życie dostarcza różnych scenariuszy. Nie każde przyjęcie, na które jedziesz samochodem, może zamienić się w degustację alkoholi, ale... jest taka możliwość. W tej sytuacji przypominamy kwestię elementarną – piłeś, nie jedź. Warszawa czy Łódź, mało nam w Polsce wypadków ze skutkiem śmiertelnym? Dobrze wiesz, jak wiele złego wyczyniają na drogach nietrzeźwi kierowcy.


Bania Auto nie tylko głosi, ale i w praktyce realizuje misję zachęcającą do całkowitej rezygnacji z prowadzenia samochodu po kielichu. Jeżeli nie chcesz w bezsensownych okolicznościach stracić prawa jazdy albo, co gorsza, spowodować wypadku przez alkoholową dekoncentrację, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję.

Odstawianie pojazdów w Łodzi i okolicach

Wystarczy, że wyjmiesz w tym momencie (lub o dowolnej innej godzinie) telefon i zadzwonisz pod numer wskazany na naszej stronie internetowej. Prywatny kierowca jest zawsze do Twojej dyspozycji. Sprawnie przemierza ulice Łodzi, żeby jak najszybciej dotrzeć pod adres, który podasz. Wtedy wystarczy, że przekażesz mu kluczyki, a on zapewni Ci tanie odprowadzanie do domu, wraz z pojazdem!


Usługa jest na wskroś wygodna i przystępna cenowo. Ty pijesz, my jedziemy, a bania taxi cennik zaskakuje kolejnych mieszkańców, którzy chcą wrócić z imprezy, nie zostawiając na niej swojego auta. Odwożenie po imprezie przez naszą wyspecjalizowaną ekipę to czysta przyjemność i pewna dyskrecja. Nikt nie musi wiedzieć o Twojej niedyspozycji ani powodach wynajęcia szofera. Po prostu pozwalasz sobie na tę przyjemność, żeby bezpiecznie i bez zbędnych konsekwencji przemierzyć ulice Łodzi i jej okolice. Przekonaj się sam, jak nocny kierowca rozwiązuje Twój problem. A teraz... zdrówko!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u