Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Żabia Wola

Żabia Wola to stosunkowo niewielka miejscowość, ale bynajmniej nie nudna. Być może przekonałeś się o tym osobiście, będąc tu na imprezie czy urodzinach. Niestety, ponieważ przyjechałeś własnym autem, nie możesz go odpalić i wsiąść za kółko. Tymczasem dobrze wiesz, że od samego rana, jak wstaniesz, będziesz go potrzebować. Czy znajdujesz się na straconej pozycji? Na szczęście nie – Night Drivers dowodzą, że tanie odstawianie samochodów w Żabiej Woli jest możliwe!

Wynajem kierowców w Żabiej Woli

Wynajem kierowcy jest Ci potrzebny z różnych powodów, które uniemożliwiają dotarcie do wybranego miejsca własnym autem, środkami komunikacji publicznej czy taksówką. Przykładowo, chcesz wrócić późną nocą z Żabiej Woli do Warszawy i czujesz się na tyle zmęczony, że wiesz, że nie dasz rady dotrzeć do miejsca przeznaczenia. Jednocześnie masz świadomość, że pociągi ani autobusy nie kursują, a taksówka kosztowałaby Cię majątek. Co robić? Nocować w hotelu lub u znajomych? To ostateczność – znacznie lepszym rozwiązaniem jest prywatny kierowca z Bania Taksi!

Bania Auto służy pomocą wszędzie tam, gdzie tradycyjne środki transportu zawodzą – także w sytuacji, gdy liczysz na przewiezienie nie tylko siebie, ale również swojego samochodu. Wówczas potrzebny Ci prywatny szofer, który weźmie kluczyki od Twojego auta, siądzie za kierownicą i zapewni sprawne odstawianie samochodów. Znajdziesz go w Bania Car – profesjonalnej firmie świadczącej usługi typu odstawianie aut szybko, bezpiecznie i tanio w Żabiej Woli.

Odstawianie samochodów po imprezie

Odwożenie po imprezie przydaje się szczególnie, jeśli przyjechałeś na nią własnym autem z twardym postanowieniem niepicia, a mimo tego jednak uległeś namowom. Co teraz, skoro już niedługo, jeszcze tej nocy musisz wrócić do domu swoim pojazdem? Najgorsze, co możesz zrobić, to wsiąść za kółko na bani z nadzieją, że jakoś to będzie.

O ile – odpukać – z promilami we krwi nie zawsze spowodujesz wypadek (choć to się może zdarzyć!), istnieje wysokie ryzyko złapania Cię przez policję i utraty prawa jazdy. Dlatego po spożyciu alkoholu kieruj się hasłami „ty pijesz, my jedziemy” i „piłeś, nie jedź”, odrzuć natomiast pomysł typu „drink and drive”. Twój osobisty night driver Ci w tym pomoże, zapewniając odstawianie pojazdów, kiedy chcesz i dokąd chcesz! Przeczytaj Bania Taxi cennik i zaskocz się niskim kosztem podróży!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u