Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Swarzędz

Mieszkańcy podpoznańskiego Swarzędza mogą byś spokojni o swoje samochody, gdy wybierają się nimi na miejsce spotkania, jednak wracają innym środkiem lokomocji. Bywają sytuacje, kiedy właściciel albo użytkownik pojazdu chce dotrzeć na imprezę towarzyską, o charakterze prywatnym lub zawodowym, swoim autem, jednak z powodu wypicia pewnych ilości alkoholu, czy też z innego, wróci z kimś innym jako pasażer. Można wówczas wsiąść też do taksówki albo autobusu. Jeżeli nie chcemy, aby samochód stał bezczynnie przez kilkanaście lub więcej godzin, warto skorzystać z usług firmy transportowej, która oferuje odprowadzanie aut w Swarzędzu na naprawdę wysokim poziomie. Każdy, kto chociaż raz wypróbował możliwości wspomnianego podmiotu, absolutnie nie wyobraża sobie, żeby mógł zlecić takiego rodzaju zadanie innemu. Trzeba przyznać, że profesjonalne podejście kierowcy z tej firmy do swoich zadań zachęca do tego, ażeby w przyszłości również zlecać mu zadania.

Podmiot zapewniający odprowadzanie aut dla Swarzędza dokłada wszelkich starań, aby wszelkie usługi były wykonywane punktualnie. Nie dochodzi do spóźnień, a poza tym kierowcy z tej firmy naprawdę prędko odwożą samochód dokładnie tam, gdzie życzy sobie zleceniodawca. Nie oznacza to, że jeżdżą brawurowo. Są doświadczonymi fachowcami, a więc zawsze dbają o zachowanie bezpieczeństwa. Nie doszło jeszcze do żadnego wypadku, chociaż odprowadzanie aut w Swarzędzu nie należy do najłatwiejszych, ze względu na duże odcinki drogi występujące w tym miasteczku oraz ogromne stężenie ruchu samochodowego.

Poza wysoką jakością usług, firma od odprowadzanie aut w Swarzędzu przyciąga do siebie atrakcyjnymi cenami. To oczywiście oznacza, że prezentowana właśnie oferta jest zdecydowanie skierowana do każdego, bez względu na poziom osiąganych dochodów. Klientami firmy, o jakiej mowa, bywają zarówno osoby prywatne, jak również podmioty gospodarcze, które wykorzystują w swojej działalności pojazdy służbowe. Warto do nich jak najszybciej dołączyć ze swoim autem.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u