Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Mosina

Jak dobrze, że od pewnego czasu funkcjonuje firma, oferująca możliwość odebrania pojazdu pod wskazanym adresem przez wynajętego kierowcę, który następnie odprowadzi go dokładnie tam, gdzie oczekuje tego dany klient. Trzeba przyznać, że popularność podmiotu, zajmującego się odprowadzanie aut dla Mosiny rośnie w błyskawicznym tempie i ma on już całkiem grono stałych klientów, którzy absolutnie nie wyobrażają sobie, że mogliby wybrać inny punkt do przeprowadzenia powyższej operacji. Przede wszystkim, wpływ na znakomite zdanie o tej firmie wśród dotychczasowych klientów, mają zatrudnieni tam kierowcy, którzy dokładają wszelkich starań, ażeby każde zadanie zostało wykonane w sposób bezpieczny oraz szybki. Poza tym, opłaty nie są zbyt wysokie, a to także zachęca do postawienia na podmiot, jakie każdego dnia zajmuje się odprowadzaniem aut w Mosinie na bardzo szeroką skalę.

Pomimo tego, że są klienci indywidualni oraz biznesowi, którzy regularnie korzystają z opisywanej właśnie oferty, wspomniana firma jest wciąż otwarta na absolutnie każdą osobę. Zakres świadczonych usług obejmuje zarówno odprowadzanie aut w Mosinie, ale także na terenie pobliskich miejscowości i wiosek, których mieszkańcy także oczekują profesjonalnej obsługi w tym zakresie. Cieszy fakt, że kontakt z przedstawicielem firmy nie jest trudny, a może się odbywać zarówno osobiście, jak też drogą telefoniczną lub mailową. Za każdym razem kierowca dotrze w wyznaczonym czasie dokładnie tam, gdzie powinien, po czym błyskawicznie odprowadzi samochód do miejsca docelowego.

Na uwagę zasługuje fakt, że powierzanymi pojazdami są zarówno starsze modele, jak też najnowsze, które są warte naprawdę spore pieniądze. Skoro firma transportowa cieszy się tak dużym zaufaniem wśród klientów, nie ma obaw, że z autem stanie się coś złego. Jeżeli ma się w planach sytuacje, kiedy wskazane byłoby zlecenie odprowadzenie danego samochodu do miejsca zamieszkania lub pracy, warto postawić na podmiot, jaki zdecydowanie wygrywa konkurencję na mosińskim rynku.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u