Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Poznań

Na terenie stolicy Wielkopolski funkcjonuje bez wątpienia niemało firm, zajmujących się odprowadzaniem aut w Poznaniu. Konkurencja sprawia, że korzystają na tym klienci, ponieważ podmioty działające w tej branży rywalizują między sobą zarówno jakością usług, jak również cenami podejmowanych działań. Wśród poszczególnych firm, zapewniających odprowadzanie aut dla Poznania, warto postawić na tę najlepszą – zarówno pod względem jakości usług, jak i ceny, który zdecydowanie nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę poziom realizacji poszczególnych zadań.

Jeżeli chodzi o sposób wykonania zlecenia, najpierw warto zwrócić uwagę na to, że kontakt z przedstawicielem bezkonkurencyjnej firmy na terenie Poznania jest bardzo łatwy, a może być możliwy drogą elektroniczną, telefoniczną i osobiście. Podczas pierwszej rozmowy ustalane są wszelkie szczegóły zadania do wykonania, dotyczące miejsca i godziny odebrania pojazdu, jak również adresu docelowego. Przedstawiciel opisywanego podmiotu punktualnie znajduje się w punkcie, z którego bez jakichkolwiek opóźnień odjeżdża, ażeby dokładnie w oczekiwanym czasie odwieźć dany samochód. Za każdym razem odprowadzanie aut w Poznaniu odbywa się błyskawicznie, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Dzięki dostarczeniu auta pod wskazany adres, inni domownicy czy współpracownicy mogą go wykorzystywać zanim wcześniejszy użytkownik wróci. Kiedy klienci zlecają takie zadania do wykonania? Zazwyczaj ma to miejsce, gdy decydują się pojechać na spotkanie o charakterze towarzyskim lub służbowym w roli kierowcy, natomiast wracają już jako pasażer taksówki albo komunikacji miejskiej. Dzieję się to na przykład ze względu na spożycie jakiś ilości alkoholu, co rzecz jasna wyklucza kierowanie pojazdem do całkowitego wytrzeźwienia. Odpowiedzialni ludzie powinni być przygotowani na takie zdarzenia, a zatem mieć kontakt do firmy oferujące usługi, które pozwolą być spokojny o losy samochodu w czasie, kiedy jeszcze dobrze się bawimy na spotkaniu towarzyskim lub biznesowym.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u