Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Ruda Śląska

Odstawianie aut po kielichu nie jest najlepszym pomysłem, nawet jeżeli bardzo spieszysz się do domu i nie zamierzasz nocować w miejscu trwającej imprezy. W takich miastach jak np. Ruda Śląska istnieje dla Ciebie solidne wsparcie na, dosłownie, wyciągnięcie telefonu. Wynajem kierowcy Bania Taxi – prywatny szofer odstawi Cię do domu, więc Ty nie musisz odstawiać kieliszka!

Piłeś – nie jedź, chyba że z nami

Zdarza się nawet najlepszym. Zajeżdżasz w gościnę własnym samochodem, zamierzając wracać do domu samodzielnie, o względnie przyzwoitej porze. Sytuacja obiera jednak inny kierunek. Jeden czy dwa kieliszki wódki może nie sprawiają, że jesteś, jak to się mówi, na bani, ale fakt faktem nie możesz już prowadzić auta.

Nie ryzykuj zdrowia, życia i bezpieczeństwa tak swojego, jak i pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Nie próbuj omijać twardych przepisów, bo w głupi sposób stracisz prawo jazdy, narażając się na poważne konsekwencje. Tobie jest po prostu potrzebny prywatny szofer. Nie na co dzień, ale na teraz. Zaraz.

Night driver i odstawianie pojazdów

Tanie odprowadzanie jest naprawdę możliwe! Przekonaj się o tym, korzystając z naszych nowoczesnych usług. Odwożenie po imprezie przynosi nam satysfakcję, ponieważ wiemy, że chcesz szybko i bezpiecznie dotrzeć do domu, a nagła sytuacja wymusiła na Tobie schowanie kluczyków do kieszeni. Niczym się nie przejmuj – nie zadajemy niepotrzebnych pytań. Taxi Bania działa na terenie Rudy Śląskiej o dowolnej porze, kiedy najbardziej nas potrzebujesz, również w nocy i nad ranem, gdy ryzyko wypadku wydaje się bardzo wysokie.

Prywatny kierowca nie kosztuje wiele – zresztą udowodni to wynik wyszukiwania hasła „Bania Taxi Cennik”. Przekonaj się, jak wygodnie możesz dotrzeć do domu, będąc po kielichu. Nasi nocni kierowcy przejmują Twoje kluczyki tylko na chwilę. Realizują kurs najszybszą drogą pod wskazany adres. Bez kombinowania i ryzykownej jazdy. Jesteś właśnie w podobnej sytuacji? Nie wahaj się ani sekundy dłużej. Po prostu zadzwoń po prywatnego kierowcę na jedną noc, a rano przed domem będzie stał Twój samochód.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u