Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Otwock

Tanie przewozy Warszawa–Otwock nie zawsze wystarczą, aby zaspokoić Twoje transportowe potrzeby. Przykładem niech będzie sytuacja, w której po prostu musisz jechać jak najszybciej do domu, wrócić z przyjęcia, a spożyty alkohol na to nie pozwala. Co wówczas uczynić? Najlepiej wyjąć telefon i zadzwonić po Night Drivers! Wyobraź sobie, że znajdujesz się w sytuacji, w której przyjechałeś gdzieś swoim autem, ale z jakiegoś powodu nie możesz nim wracać, czego bynajmniej nie miałeś w planach, bo jeszcze tego samego dnia musisz znaleźć się w domu. Tymczasem jest noc i nie sposób dostać się do lub z Otwocka inaczej niż własnym samochodem. Co robić? Night Drivers mają dla Ciebie pewne i bezpieczne rozwiązanie: odstawianie pojazdów. Sprawdź, na czym to polega.

Moja Taxi w Otwocku

Czy naprawdę trzeba przekonywać się na własnej skórze, że kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu jest realnym zagrożeniem w każdej sytuacji? Miasto czy wieś, ruchliwa ulica czy zapomniane przedmieścia – wszędzie tam dochodzi do groźnych kolizji z kieliszkiem w tle. Niestety, ale statystyki są nieubłagane. Wciąż wielu kierowców lekceważy surowe przepisy i decyduje się na jeżdżenie pod wpływem. Co może być skutkiem? Utrata prawa jazdy, aresztowanie, odholowanie pojazdu czy, co najgorsze, spowodowanie wypadku, w którym obrażenia lub śmierć ponosi wiele osób. Życie pisze różne scenariusze – nie zawsze wszystko da się przewidzieć. Tak być może było w Twoim przypadku. Otóż dotarłeś do Otwocka lub z Otwocka do innej miejscowości swoim samochodem, będąc pewnym, że powrócisz w ten sam sposób. Rzeczywistość zweryfikowała jednak Twoje plany – okazało się, że zwyczajnie nie możesz zasiąść za kierownicą, bo np. jesteś po kielichu albo po prostu brak Ci sił, żeby prowadzić. Sęk w tym, że nie masz wyboru i zwyczajnie musisz wracać. Czy wsiądziesz za kółko na bani? Oczywiście nie – piłeś, nie jedź, znasz to powiedzenie. Wybierz rozsądniej – postaw na bezpiecznie i tanie odprowadzanie.

Wiemy, że jesteś rozsądnym kierowcą i nie bierzesz takiej możliwości pod uwagę. Znajdujesz się w Otwocku i chcesz się szybko dostać do domu. Taxi tanie i wygodne może i zdałoby egzamin na piątkę, gdyby nie fakt, ze koniecznie musisz mieć samochód do swojej dyspozycji już za kilka godzin, gdy alkohol z Ciebie wyparuje. Skoro szukasz pomocy w tej delikatnej kwestii, trafiłeś pod właściwy adres. Jak działają nocni kierowcy? To proste – jedyne, co musisz zrobić, to zadzwonić na nasz numer i powiedzieć, gdzie się znajdujesz w danym momencie. Bez względu na to, czy to Otwock, Warszawa, czy jakakolwiek inna miejscowość z województwa mazowieckiego, prywatny szofer przyjedzie po Ciebie w możliwie krótkim czasie. Następnie przekażesz mu kluczyki do Twojego samochodu, a on zapewni Ci istny teleport odprowadzanie. Wynajem kierowcy nigdy nie był tak prosty!

Nocne Taxi i Twój prywatny szofer

Także w Otwocku realizujemy usługi mega taxi skupione wokół odstawiania auta, wraz z kierowcą (jakkolwiek to na ten moment brzmi) do domu. W praktyce działa to w następujący sposób: dzwonisz pod numer telefonu podany na tej stronie i czekasz na szybki przyjazd wykwalifikowanego kierowcy z doświadczeniem.

Powierzasz mu swoje kluczyki, a samemu siadasz wygodnie jako pasażer. Ruszamy w trasę, która wiedzie najkrótszą drogą do domu – obojętnie, czy znajduje się w Konstancinie, Otwocku, czy Warszawie. Przejazd jest dyskretny i bezpieczny. Dokładnie tam, dokąd chcesz, na Twoich warunkach. Cena zaskakuje! Przekonaj się, że o każdej porze dnia i nocy możesz liczyć na Seven Taxi, które kursuje po Mazowszu, oferując dużo więcej niż standardowa firma. Możesz mieć pewność, że podróż będzie przyjemna i bezproblemowa. Drink taxi to bowiem usługa świadczona na najwyższym poziomie, która pozwala Ci wrócić własnym samochodem, nawet gdy jesteś na bani. Po prostu Ty pijesz, my jedziemy, zgodnie z zasadą drink and drive. Profesjonalna taxi bania to Twoje wybawienie, gdy nie możesz prowadzić, a musisz jak najszybciej znaleźć się w domu. Obawiasz się wysokich kosztów? Błąd! Prywatny kierowca może być naprawdę tani, o czym przekonasz się osobiście, zamawiając odprowadzanie po imprezie w Bania Car. Zadzwoń już teraz i pozwól się odwieźć niezależnie od tego, czy jesteś w Otwocku, Warszawie, czy gdziekolwiek indziej!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u