Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Karczew

Taxi cennik w Warszawie lub Karczewie odrzuca Cię wysokimi stawkami? Decydujesz się więc jechać na przyjęcie własnym samochodem. To wyklucza jednak możliwość spożywania alkoholu. A co, gdyby jednak wychylić parę kieliszków, a następnie znaleźć się w domu... własnym pojazdem? Nie zachęcamy do ryzykowania utratą prawka, tylko promujemy usługę nowej generacji! Myśl o wieczornej imprezie albo spotkaniu w miłym gronie z pewnością wywołuje w Tobie radość. Zdecydowanie gorzej zapatrujesz się na dojazd i tym bardziej powrót do domu – szczególnie jeśli jedziesz do lub z Karczewa. Tułaczka autobusem, później pociągiem, a w nocy zapewne taksówka to ogromna strata czasu i przede wszystkim pieniędzy. A gdyby tak pojechać własnym autem i wrócić nim… na bani? To możliwe i legalne – potrzebny jest tylko prywatny szofer!

As Taxi na posterunku

Urodziny, imieniny, służbowe sukcesy i prywatne radości – te wszystkie okoliczności wydają się wręcz idealne do organizacji przyjęcia. Wiedzą o tym Polacy, którzy w porównaniu do wielu innych narodów za kołnierz nie wylewają, celebrując życie na swój sposób. I nie ma w tym nic złego do momentu, kiedy na przykład na trasie Karczew–Warszawa dochodzi do przerażającego w skutkach wypadku drogowego, w którym cierpią ludzie. Być może wcześniej o tym nie pomyślałeś, ale czy wybierając się na imprezę lub spotkanie zakrapiane alkoholem, kiedykolwiek brałeś pod uwagę, żeby jechać własnym autem. Zapewne nie, bo skoro zamierzasz spożywać napoje wysokoprocentowe, nie planujesz prowadzić. Rzeczywiście, w drodze powrotnej nie masz prawa wsiąść za kierownicę, bo jesteś na bani – to jednak nie znaczy, że nie możesz wrócić swoim samochodem! Jeśli tylko chcesz, zamów wynajem kierowców.

Wystarczy odrobina alkoholu, a przepisy już zakazują prowadzenia auta – i słusznie. Czy naprawdę chcesz utracić prawo jazdy? Pójść do więzienia? Żyć ze świadomością spowodowania tragedii? Albo rozbić się na drzewie? Nie straszymy, to rzeczywistość dostarcza tragicznych scenariuszy. Dlatego chcemy to zmienić. Oferujemy tanie przewozy, takie taxi centrum, ale tym środkiem jest całe Mazowsze. Poznaj Night Taxi. Jedziesz na imprezę, urodziny, imieniny czy spotkanie integracyjne własnym autem, oszczędzając cenny czas i pieniądze na dojazd. Na miejscu bawisz się dowoli, a Twoje auto cały czas na Ciebie czeka. Gdy planujesz zakończyć zabawę, dzwonisz po Bania Taxi i Twój prywatny kierowca podjeżdża po Ciebie, po czym przekazujesz mu kluczyki do swojego samochodu, a on Cię nim odwozi pod Twoje drzwi, parkuje przed Twoim domem, pozostawia auto i dyskretnie się ulatnia. Myślisz, że to kosztuje fortunę? Nieprawda! Zakładając dojazd do lub z Karczewa, zapłacisz nie więcej niż za taksówkę.

Beep Beep Taxi zgarnia Cię z imprezy

Taxi tanie i komfortowe odpada, jeżeli przede wszystkim pragniesz wrócić z imprezy własnym autem. Kierowca nie weźmie go przecież na hol... A co, gdyby dojechał do Ciebie po swojemu, wrócił tak samo, a w międzyczasie odprowadził Twoje auto, razem z Tobą? Gra jest zdecydowanie warta świeczki, bo tanie odprowadzenie zapewnia Ci pełną niezależność. Nie musisz dostosowywać się do rozkładu jazdy nocnych czy porannych autobusów bądź pociągów ani być zdanym na łaskę rodziny lub znajomych, którzy być może Cię przenocują lub odwiozą, ale tak naprawdę sami nie są tego do końca pewni. Dopiero Night Riders dają Ci spokój, komfort i stuprocentowe bezpieczeństwo w powrocie do domu.

To naprawdę możliwe. Tania taksówka, której esencją jest... oddanie przez Ciebie kluczyków i spokojny odpoczynek w roli pasażera. Po prostu zadzwoń pod nasz numer telefonu i daj znać, gdzie jesteś. O każdej porze dnia i nocy możemy Cię odebrać. Jesteśmy number one, jeśli chodzi o doświadczenie i sprawność, nie mówiąc już o dyskrecji. Najlepszą, najtańszą, bezpieczną drogą odprowadzamy Cię do domu. Przekonaj się, jakie to nowoczesne i wygodne. Wznieś toast za bezpieczne drogi i wracaj do domu swoim autem, z nami! Nocny Kierowca z Night Drivers jest do Twojej dyspozycji niezależnie od pory. Zadzwoń o 2 lub 4 w nocy – godzina nie ma znaczenia, jesteśmy gotowi zapewnić Ci odwożenie po imprezie, kiedy tylko wymaga tego sytuacja. Karczew, Otwock, Warszawa – miejsce początkowe ani docelowe również nie mają znaczenia. Liczy się Twoje zadowolenie!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u