Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Warszawa

Konkurencja w stolicy na rynku podmiotów, zajmujących się odwożeniem pojazdów do wyznaczonych miejsc, jest bez wątpienia bardzo duża, dlatego warto znaleźć podmiot, który okazuje się być niezrównanym pod każdym względem. Najlepsza firma zajmują się na co dzień odprowadzaniem aut w Warszawie zatrudnia najlepszych kierowców. Kontakt z jej przedstawicielem jest łatwy i podczas pierwszej rozmowy ustalane są wszystkie szczegóły zlecenia, związane z miejscem i godziną odebrania samochodu, jak też punktem docelowym i porą, w jakiej ma się tam znaleźć dany pojazd. Poza tym, od razu omawiania jest cena usług, w związku z czym nie ma później niejasności co do wysokości opłat, które absolutnie nie są zbyt wygórowane, szczególnie biorąc pod uwagę ogromny profesjonalizm podjętych działań.

Przedstawiciele bezkonkurencyjnej firmy od odprowadzania aut dla Warszawy za każdym razem potwierdzają, że są godni zaufania. Najpierw punktualnie przyjeżdżają pod adres, z jakiego mają odebrać pojazd, a następnie z jednej strony bezpiecznie, ale również szybko dostarczają auto we wskazanym miejscu. W ten sposób domownicy lub wspólnicy, w przypadku pojazdu służbowego, będą mogli się nim poruszać, zanim powróci wcześniejszy użytkownik. Wiele jest czynności, które będą mogli wówczas wykonać, a zatem trudno się dziwić, że prezentowane właśnie usługi zdobywają coraz większą popularność w Warszawie.

Najczęściej z opisywanej firmy korzystają osoby, które nie mogą samodzielnie wrócić autem, którym wybrali się na spotkanie towarzyskie lub biznesowe, ze względu na spożycie pewnych ilości alkoholu. Nie zawsze oczywiście, to jest powodem zlecenia usług podmiotowi od odprowadzania aut w Warszawie. Rzecz jasna przedstawiciele danej firmy nie pytają o powód korzystania z jego usług, tylko zawsze z zachowaniem dyskrecji wykonują je w taki sposób, aby zadowoleni klienci pochwalili kompetencje tutejszych kierowców. Każde udane zlecenie jest najlepszą formą promocji, ponieważ usatysfakcjonowani zleceniodawcy wracają.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u