Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowców Polska

Prywatny kierowca to luksus, na który w Polsce mało kto może sobie pozwolić? Odwożenie po imprezie jest domeną uczynnej rodziny, która zawsze musi czuwać na posterunku? Drink Taxi jest usługą, która w Polsce pozostaje nieznaną? Pora obalić kilka mitów! Przekonaj się, że odstawianie aut po przyjęciu nie jest drogą przyjemnością.

Odprowadzanie Warszawa i cała Polska

Zacznijmy od podstaw. Jak kończą się dla Ciebie imprezy, na które ruszasz jako kierowca? Są dwie możliwości. Istnieje ryzyko, że nie będziesz bawić się zbyt dobrze. Każdy lubi wznieść choćby symboliczny toast i mieć swobodę ruchów, czując, że może się zmęczyć, bo nie będzie brał na siebie odpowiedzialności za powrót do domu.


Problem w tym, że niektórzy kierowcy (a jest ich w Polsce wciąż bardzo wielu) zapominają o poczuciu odpowiedzialności. Piłeś? Nie jedź! To absolutną podstawa, nie wsiadać po procencie za kierownicę. Dobrze wiesz, jak kończą się drogowe eskapady po kielichu. Kraksy na szosie, ofiary śmiertelne, ogromne straty materialne, utrata prawa jazdy. Proceder, którego nikomu nie życzymy, ale niektórzy sami wplątują się w takie historie. Na szczęście istnieje przyjazne rozwiązanie: Taxi Bania.

Nocni kierowcy meldują się do działania

Proponujemy Ci z pozoru ryzykowne działanie... drink and drive! Szkopuł w tym, że to nie Ty będziesz kierowcą w drodze powrotnej, dlatego spokojnie możesz wypijać kolejne kieliszki. W Polsce działają bowiem firmy przypominające nieco działanie aplikacji wegoo. Odprowadzanie pojazdów jeszcze nigdy nie było tak przystępne.


Wystarczy, że zadzwonisz, a na miejscu szybko znajdzie się odpowiedzialny, dyskretny i profesjonalny night driver. Po kielichu lepiej oddać kluczyki komuś, kto zachowuje pełną trzeźwość. W tym przypadku wsiadasz do własnego auta jako pasażer i nie musisz przejmować się bezpieczeństwem, kontrolami policyjnymi i wszystkim innym, na czele z ceną tej usługi. Bania Taxi Cennik zaskakuje nawet największych łowców promocji. Wejdź i przekonaj się, dlaczego cała Polska dopytuje o usługi pokielichu.pl!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u