Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy Poznań

Wynajęcie kierowcy w Poznaniu wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Jeżeli jesteś na bani i potrzebujesz dyskretnego przewozu do domu, znajdziesz z naszej strony pełne wsparcie. Krótko mówiąc, robimy, co do nas należy. Odwożenie po imprezie to nasza domena, z czego jesteśmy naprawdę dumni! Przekonaj się, jak działa Taxi Bania.

Teleporter – odprowadzanie dla bezpieczeństwa

Nasze działanie opiera się przede wszystkim o dynamiczne, skuteczne przewożenie z miejsca na miejsce nie tylko za pomocą własnych taksówek, ale również... Twojego auta. Jeżeli znajdujesz się na suto zakrapianej imprezie i pierwotnie planowałeś powrót do domu o własnych siłach, ale średnio się do tego nadajesz, powierz nam swoje kluczyki. Profesjonalny szofer odwiezie Cię prosto pod dom.


Nie stracisz dużej ilości pieniędzy. Naprawdę, Poznaniacy wiedzą, jak oszczędzać na transporcie, korzystając z usług Bania Taksi. Wystarczy wskazać miejsce imprezowania i poczekać na przyjazd kierowcy do wynajęcia. Po krótkiej chwili, gdy zjawi się na miejscu, podaj adres docelowy. Rozsiądź się wygodnie i podziwiaj otoczenie z fotela pasażera.

Ty pijesz, my jedziemy

Przede wszystkim zyskujesz pewność, że w głupich okolicznościach nie stracisz prawa jazdy i nie spowodujesz wypadku po kielichu, co skutkowałoby poważnymi konsekwencjami prawnymi. Wybierasz bezpieczeństwo i świadomy komfort, płacąc praktycznie tyle, ile za zwykłą taksówkę. Dobry wybór!


Kierowca do wynajęcia oznacza stuprocentową dyskrecję i najkrótszą drogę do domu. Bez kombinowania i szarżowania, na pełnym luzie wracasz ze swoim pojazdem do domu. Niczym z aplikacją Wegoo wszystko jest uzależnione od jednego kliknięcia w telefonie. Zapisz nasz numer i dzwoń o dowolnej porze, choćby w środku nocy, w dzień wolny od pracy. Odprowadzanie Warszawa czy Poznań? Dla nas granice nie mają znaczenia, skutecznie odwozimy w całej Polsce. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy nie wahają się korzystać z oszczędności pokielichu.pl. Powiemy tylko, i nie zrozum nas opacznie, drink and drive!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u