Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Gliwice

Dzięki temu, że funkcjonuje firma, oferująca odprowadzanie aut w Gliwicach na bardzo wysokim poziomie, wiele decyduje się powierzyć jej swój samochód, kiedy jest taka potrzeba. Najczęściej ona pojawia się w sytuacji, kiedy właściciel albo użytkownik pojazdu wybiera się na spotkanie, podczas którego spożyje pewne ilości alkoholu, w związku z czym powraca z niego innym środkiem lokomocji. Zamiast zostawiać auta na miejscu spotkania, o wiele korzystniej będzie zamówić kierowcę pomiotu zajmującego się każdego dnia o różnych porach odprowadzaniem aut w Gliwicach. Jest on doświadczony w jeździe za kółkiem naprawdę wielu pojazdów, co oznacza, że błyskawicznie, jednakże z dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, dotrze pod adres wskazany przez konkretnego zleceniodawcę.

Na każdym etapie wykonywania usługi związanej z odprowadzaniem aut dla Gliwic klient indywidualni lub biznesowy może trzymać rękę na pulsie poprzez kontakt z kierowcą, jaki zajmuje się jego samochodem. To bardzo ważne, iż przedstawiciele opisywanego właśnie podmiotu chętnie odpowiadają na absolutnie wszystkie pytania dotyczące przedmiotu usługi, gdyż dzięki temu zleceniodawca ma poczucie bycia traktowanym w sposób poważny. Jest tak naprawdę, ponieważ zadowolenie klienta dla firmy od odprowadzania aut w Gliwicach to najważniejsza kwestia. Nic tak jak pozytywne opinie dotychczasowych beneficjentów działań nie przyciągnie kolejnych potencjalnych zleceniodawców, którzy będą chcieli sprawdzić, w jaki sposób odbywa się opisywane obecnie odwożenie pojazdu do punktu docelowego.

Wysoka jakość usług, a także łatwy kontakt z kierowcą, to nie wszystko w kontekście walorów firmy. Oferowane działania nie są drogie, co sprawia, że są skierowane do każdego, kto może znaleźć się w sytuacji, kiedy wypije alkohol na spotkaniu. Im prędzej przetestuje się możliwości podmiotu zajmującego się transportem aut do wyznaczonych miejsc, tym lepiej dla klienta, który będzie zachwycony poziomem obsługi ze strony tutejszych kierowców.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u