Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Mszczonów

Poznaj korzyści, jakie wypływają z wynajęcia profesjonalnych kierowców, których usługa night taxi zmienia sytuację na polskich drogach, przeciwdziałając wypadkom chociażby w Twojej miejscowości – Mszczonowie. Zaufaj Bania Car, powierzając kluczyki szoferowi i poczuj luksus, za który nie płaci się dużych pieniędzy.

Wynajem kierowcy od ręki

Nasza współpraca nie musi być planowana ze sporym wyprzedzeniem. Night Drivers to firma reagująca na błyskawiczne zgłoszenia. Wystarczy Twój jeden telefon, a bania taksi rusza w drogę pod wskazany adres. Co ciekawe, teleporter odprowadzanie funkcjonuje w trybie całodobowym, nawet w dni wolne od pracy. To daje Ci pełną swobodę świętowania po swojemu, w dowolnym czasie, bez obaw o odstawianie pojazdów czy po prostu bezpieczny powrót do domu.

Piłeś, nie jedź

Nasza usługa, czyli odprowadzanie po imprezie w Mszczonowie, jest wprost stworzona dla kierowców, którzy z różnych względów są niedysponowani. Nagle zachorowali, przysnęli lub są... po kielichu. Nie wnikamy w przyczyny Twojego telefonu. Liczy się dla nas Twoja wygoda, a także to, że dajemy możliwość wybrnięcia z kłopotliwej sytuacji. Zmuszony innymi obowiązkami, wsiadłbyś za kółko na podwójnym gazie? Chcemy wierzyć, że nie, aczkolwiek znamy statystyki na polskich drogach. Jeżdżenie na bani to prosta droga kłopotów, być może bardzo poważnych. Mówimy stop, keep calm, drink and drive!

Ty pijesz, my jedziemy

Mszczonów jest piękną miejscowością, do której docieramy bez trudu o każdej porze dnia i nocy. Taxi Bania działa w oparciu o wiele lat doświadczenia i kreatywność w rozwiązywaniu problemów. Wiemy, że kierowcy bywają różni, dlatego zatrudniamy tylko tych najlepszych, którzy zdążyli wykazać się odpowiedzialnością, cierpliwością, uprzejmością, niezawodnością. Na night riders spoczywa szczególny obowiązek – kierowanie obcym autem i zapewnienie wygody niedysponowanemu kierowcy. Odwożenie po imprezie, prywatny szofer? Brzmi jak historia z życia celebrytów? Jeszcze dziś możesz zajechać do Mszczonowa jak prawdziwa gwiazda, nie wydając dużo pieniędzy!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u