Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Babice

Night Riders jest ekipą, która zapewnia nową jakość na polskich drogach. Między innymi Babice to obszar, w którym kierowcy po kielichu znają bezpieczne wyjście z sytuacji. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie pokielichu.pl, a już za chwilę zjawia się wsparcie. Odstawianie pojazdów jeszcze nigdy nie było tak tanie i przystępne. Zamiast ryzyka wybierz rozsądek. Nie jesteś sam!

Kiedy zadzwonić po Bania Car

Sytuacje są różne, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Możesz przez całe dorosłe życie być wzorcowym kierowcą, który zawsze kieruje się odpowiedzialnością, a ten jeden, jedyny raz próbować wsiąść do auta po kielichu. Nie oceniamy przyczyn takiego kroku, ale z pewnością nie jest on bezpieczny. Tylko zobacz: ile krzyży stoi przy drogach, ile zniczy zapala się przez nieodpowiedzialne zachowania kierowców.


Rozumiemy: musisz szybko dostać się do domu. Żyjesz trochę dalej, niekoniecznie Babice są Twoim miejscem zamieszkania. Ale piłeś? Nie jedź! Już lepiej zostaw auto na noc i wezwij zwyczajną taksówkę. Odstawianie pojazdów nie zawsze jest bowiem możliwe ze strony bliskich, przyjaciół czy współbiesiadników. Jednakże jest jeszcze jedna propozycja, z której możesz skorzystać o każdej porze dnia i nocy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bania Auto – usługa przyszłości, tak prosta w swojej koncepcji.

Odprowadzanie Warszawa, Babice, Trójmiasto…

W całej Polsce ekipa Night Drivers zbiera pozytywne recenzje ze względu na szybkość i niezawodność działania. Niskie ceny? To nasze drugie imię. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu znajdujący się na tej stronie internetowej. Podajesz swój adres, a doświadczony (z innymi nie współpracujemy) kierowca rusza w drogę. Przejmuje od Ciebie klucze, zaprasza do środka i ruszacie najkrótszą drogą do Twojego domu.


Drink and Drive – od dziś możesz kierować się tą zasadą, na zawsze zapominając o jakichkolwiek ograniczeniach. W jedną stronę zajeżdżasz własnym autem, z powrotem odwozi Cię prywatny szofer tym samym samochodem. Wygodnie, dyskretnie, na najwyższym poziomie. W Babicach i okolicznych stronach zapewnia to bezpieczne odwożenie po imprezie. Nawet na bani możesz podjąć racjonalną decyzję... zadzwoń już teraz!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u