Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Luboń

Ilekroć konieczne jest odprowadzanie aut w Luboniu, nie ma powodów do obaw, czy najlepsza firma działająca w tym podpoznańskim mieście, jak również w jego okolicy, stanie na wysokości zadania, a zatem odstawi powierzony samochód dokładnie tam, gdzie życzy sobie dany zleceniodawca. Podmiot, który cieszy się coraz większą popularnością, ma spore grono stałych klientów, którzy dzielą się pozytywnymi opiniami na jego temat z innymi i w ten właśnie sposób kolejne osoby decydują się na wypróbowanie jego możliwości. Poza klientami indywidualnymi, wyróżnić należy również przedstawicieli poszczególnych firmy, korzystających z pojazdów służbowych. Także klienci biznesowi i instytucjonalni nie mogą wyjść spod wrażenia, jakie robi na nich miejsce oferujące odprowadzanie aut w Luboniu.

O tym, jak dokładnie wyglądają szczegóły dotyczące realizacji konkretnego zadania, polegającego na odebraniu samochodu w wyznaczonym miejscu i dotarciu w wyznaczonym czasie pod wskazany adres, strony umowy rozmawiają na samym początku. Przedstawiciele opisywanego podmiotu są oczywiście otwarci na wszelkie pytania dotyczące wykonania tej usługi i chętnie odpowiadają na wątpliwości, jakie mogą się pojawić, na przykład podczas pierwszego kontaktu z tą firmą. Dzięki temu, że funkcjonuje usługa obejmująca fachowe odprowadzanie aut dla Lubonia, członkowie rodzin lub współpracownicy nie muszą czekać na powrót kierowcy, który pojechał samochodem na spotkanie towarzyskie albo biznesowe, na jakim doszło do spożycia alkoholu. W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić, ażeby możliwe było funkcjonowanie bez wykorzystywania auta – zarówno w życiu codziennym, to jest rodzinnym, jak też tym zawodowym, bez względu na rodzaj branży, w której się działa.

Jeżeli planowany jest wyjazd, z którego powróci się innym autem aniżeli własnym, nie ma czasu do stracenia, tylko należy zamówić jednego ze znakomitych kierowców podmiotu, jaki zadba o nasz samochód – i to nawet lepiej od nas. Ceny usług są niezwykle atrakcyjne.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u