Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Józefów

Przyjazd własnym autem do lub z Józefowa na zakrapianą alkoholem imprezę, spotkanie towarzyskie czy biznesowe lub jakąkolwiek inną okazję, w trakcie której spożywa się napoje wyskokowe, daje ogromny komfort. Jest jednak jeden kłopot: jak wrócić, gdy nie można zostawić samochodu, a odwożenie po imprezie przez rodzinę lub znajomych jest niemożliwie? Z pomocą przychodzą nocni kierowcy z Bania Taxi!

Night Riders w Józefowie

Tylko spójrz, jak wiele możesz zyskać, udając się na imprezę swoim samochodem. Po pierwsze, nie musisz dostosowywać się do rozkładu jazdy autobusów czy pociągów – masz pełną niezależność. Po drugie, oszczędzasz czas, bo dojazd własnym autem jest znacznie szybszy niż środkami komunikacji publicznej. Po trzecie, możesz wrócić, kiedy chcesz, a nie gdy odjeżdża jeden z nocnych autobusów lub pociągów. Nie musisz też wynajmować taksówki, która kosztuje krocie, jeżeli jedziesz z lub do Józefowa.

Wielu kierowców rezygnuje jednak z tego pomysłu i zamiast dotrzeć na miejsce swoim samochodem postanawia skorzystać z innych rozwiązań, mając świadomość, że pokielichu nie można prowadzić. To oczywiście prawda, o czym przekonuje nie tylko hasło „piłeś – nie jedź”, ale również tragiczna statystyka z polskich dróg, na których pijani kierowcy wciąż zbierają śmiertelne żniwo. Rzeczywiście, wsiadać na bani za kółko to skrajna głupota, jednak my jako Night Drivers proponujemy inny powrót Twoim autem do domu. Chodzi o wynajem kierowców, którzy zapewniają sprawne i bezpieczne odwożenie po imprezie.

Nie jedź po kielichu – zamów teleporter odprowadzanie

Jak skorzystać z usług Bania Auto? Pierwszy krok to wykręcenie numeru znajdującego się na naszej stronie i podanie miejsca Twojego pobytu. Niezależnie, czy to Józefów, Warszawa, czy inna miejscowość, Twój prywatny kierowca przyjedzie tak szybko, jak się da. Następnie przekazujesz mu kluczyki do swojego samochodu, a szofer odwozi Cię nim pod sam dom, po czym pozostawia auto na parkingu i szybko się ulatnia, a Ty lądujesz w łóżku i od rana masz do dyspozycji swój pojazd.

Usługa Bania Taxi przypomina aplikację Wegoo i jest bardzo korzystna pod względem cenowym. Sprawdź Bania Taxi cennik i przekonaj się osobiście, że możesz poczuć się jak prawdziwy VIP, płacąc tyle, ile kosztowałaby Cię zwykła taksówka. Ty pijesz, my jedziemy – to nasza dewiza! Jeżeli więc interesuje Cię odstawianie samochodów po imprezie, zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od godziny i dnia tygodnia!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u