Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Izabelin

Izabelin – w tej mazowieckiej gminie nie brakuje okazji do dobrej zabawy, a mieszkańcy lubią przyjemnie spędzać czas. Granicą udanego imprezowania jest zawsze bezpieczeństwo. Do momentu, kiedy zbytnio nie ryzykujesz, wszystko odbywa się przyjemnie. Dowiedz się, jak wrócić do domu po kielichu własnym samochodem, nie wykonując przy tym żadnych głupich ruchów.

Drink and drive bez ryzyka

Uwaga: wcale nie zachęcamy do prowadzenia na bani, pod wpływem alkoholu, na podwójnym gazie. A jednak: chcemy, żebyś wrócił z imprezy do domu własnym samochodem. Jak połączyć te pozorne sprzeczności? Odpowiedzią jest Bania Auto –nietypowa, ale coraz popularniejsza usługa dostępna w całej Polsce na telefon, 24 godziny na dobę, przez cały tydzień. Dowiedz się więcej, aby choćby dziś wrócić z imprezy w maksymalnie wygodny, tani i odpowiedzialny sposób.

Znasz bowiem ryzyko prowadzenia pod wpływem. Pierwsza kontrola policyjna ma prawo, a nawet obowiązek pozbawić Cię prawa jazdy. Gorzej, jeżeli Cię nie złapie, a Ty rozbijesz się gdzieś o inne auto lub przydrożne drzewo. Naprawdę, nie życzymy Ci źle, ale sam wiesz, ile złego alkohol czyni na polskich drogach. Powiedzmy wspólnie STOP brakowi odpowiedzialności. Pora na zdecydowane kroki. Izabelin może być oazą drogowego spokoju, co nie wyklucza hucznego imprezowania i wracania do domu nocą. Nadszedł czas Taxi Bania.

Teleporter – odprowadzanie szybkie i tanie

Możesz dosłownie przenieść się w okamgnieniu z imprezy do domu. Ot, tak, za chwilkę. Wyjmij telefon i zadzwoń pod numer telefonu wskazany na naszej stronie internetowej pokielichu.pl – wynajem kierowcy. Daj znać, gdzie obecnie się znajdujesz, a night driver po chwili swoim sposobem szybko dotrze na miejsce.

Przekaż mu kluczyki i zaufaj jego doświadczeniu. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów – kierowców, którzy znają się na rzeczy. Wiedzą, jak zachować dyskrecje i szybko przemieszczać się z punktu A do punktu B. Piłeś? Nie jedź! Odstawianie aut w Izabelinie pozostaw fachowcom. Taksówkarzom, którzy przejmują Twoje auto do zadań specjalnych!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u