Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Zawiercie

Zawiercie słynie z prężnego browaru, nic więc dziwnego, że każdemu zdarzy się spożyć piwko lub dwa. Jeśli jesteś w tej sytuacji, ale po przysłowiowym kielichu nie możesz wsiadać do auta, choć czas do domu – pora na wyjście z kryzysowej sytuacji. Nocny kierowca Bania Taxi zapewnia tanie odprowadzanie: właściciela i pojazdu!

Odwożenie po imprezie w Zawierciu

Czasami tak bywa. Przyjeżdżasz gdzieś na chwilę, rozmowa się przeciąga, ktoś wyciąga butelkę, a przecież nie masz do dyspozycji prywatnego kierowcy, który odwiózłby Cię do domu. Chwila, moment. Może masz, tylko jeszcze o tym nie wiesz? Odstawianie aut jest stosunkowo nowym rodzajem specyficznych usług o charakterze taksówkarskim. Nazwijmy to drink taxi. „Ty pijesz, my jedziemy”, bo przecież, jeśli „piłeś, nie jedź”.

Rozwiązanie genialne w swojej prostocie. Jeżeli chcesz już wracać do domu, ale nie pozwala na to spożyty alkohol, a odstawianie aut przez znajomych nie wchodzi w rachubę – wyjmij telefon i zadzwoń pod numer wskazany na stronie pokielichu.pl. Po drugiej stronie słuchawki czekają night drivers – Twoi szoferzy do zadań specjalnych.

Prywatny kierowca do wynajęcia od zaraz

Charakterystyczną cechą naszych usług jest ich natychmiastowość. Zero zobowiązań, brak konieczności rezerwacji. Wynajem kierowcy od zaraz, na chwilę. Po prostu, by odstawić auto wraz z właścicielem do domu. Bezpiecznie, sprawnie, bez zbędnych pytań i dociekliwości. Wypiłeś? Na zdrowie! Teraz najlepsze, co możesz zrobić, to jechać do domu, nie wsiadając jednak za kółko w charakterze prowadzącego.

Odprowadzanie Ciebie w stanie wskazującym na spożycie wcale nas nie szokuje. Przeciwnie – cała idea pokielichu.pl to pomoc kierowcom, którzy z różnych przyczyn nie mogą przekręcić kluczyków w stacyjce. Czujesz się gorzej z powodu alkoholu? A może po prostu nie masz ochoty prowadzić? Nasi nocni kierowcy są do Twojej dyspozycji w charakterze spontanicznych, ale zaufanych szoferów. Bania Car, inaczej mówiąc, jest przyjaznym, bezpiecznym autem. Nie przejmuj się końcem tej imprezy. Dojedziesz do domu cało i zdrowo!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u