Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODONocni kierowcy Zalesie

Nocni kierowcy z PoKielichu zapewniają Ci nie tylko odprowadzanie Warszawa – ich usługi obejmują odstawianie pojazdów również w innych, znacznie mniejszych miejscowościach województwa mazowieckiego, jak chociażby Zalesie. Jeśli zabawiłeś w Zalesiu i pomimo przyjazdu własnym autem nie możesz nim wrócić, choć miałeś to w planach, prywatny szofer z Drink Taxi będzie Twoim wybawieniem.

Tam i z powrotem z i do Zalesia

Zalesie niedaleko Warszawy – niewielka, ale urokliwa miejscowość i jednocześnie cel lub punkt początkowy Twojej podróży. Sęk w tym, że nie może się ona odbyć tak, jak pierwotnie zakładałeś, ponieważ z uwagi na wypity alkohol nie możesz usiąść za kierownicą. Zapewne dobrze znasz sentencję „piłeś – nie jedź” i jako odpowiedzialna osoba zamierzasz się jej trzymać. Bardzo dobrze, tylko to wciąż nie rozwiązuje problemu powrotu do lub przyjazdu z Zalesia Twoim samochodem, gdy znajdujesz się w stanie wskazującym.

W tej sytuacji pozostaje tylko jedno wyjście – odwożenie po imprezie oferowane przez nasz zespół PoKielichu.pl. Jak to działa? To bardzo proste. Otóż wystarczy wykręcić do nas numer i zamówić wynajem kierowcy na wskazany adres, a następnie krótką chwilę poczekać, aż przyjedzie, po czym przekazać mu klucze do Twojego auta, rozsiąść się wygodnie na fotelu pasażera i wrócić pod sam dom. Gdy się budzisz we własnym łóżku, Twój samochód stoi na parkingu.

Prywatny kierowca do usług

Dzięki Night Drivers przyjazd własnym samochodem na imprezę to nie błąd, ale wygoda i oszczędność czasu. Po co się ślimaczyć autobusem i wydawać krocie na taksówkę w drodze powrotnej, skoro tę samą trasę można pokonać swoim autem, ciesząc się cały czas dobrą i zakrapianą alkoholem imprezą? Nocny kierowca, który gwarantuje tanie odprowadzanie po imprezie, to prawdziwy skarb – dostępny w przystępnej cenie, o czym przekona Cię Bania Taxi cennik.

Czy to Zalesie, czy Warszawa, czy któraś z innych mazowieckich miejscowości – zamów odstawianie aut, jeśli chcesz skądś wrócić własnym samochodem, a nie możesz prowadzić. Nocni kierowcy to Twoja szansa na udaną noc oraz wygodny, bezpieczny i atrakcyjny cenowo powrót do domu. Zadzwoń już teraz i pamiętaj – Ty pijesz, my jedziemy!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u