Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Łódź

Kierowcy, którzy wsiadają za kółko na bani, są prawdziwą zmorą na polskich drogach. Alarmujące statystyki bynajmniej nie wpływają na mentalne zmiany w naszym społeczeństwie. Nadal liczba wypadków spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców jest duża. Dlatego mamy nadzieję, że konkurencyjna i pomysłowa oferta naszej marki – Bania Taxi – choć w części zmieni sytuację na drogach, przynajmniej w Łodzi. Sprawdź, jak możemy pomocy również Tobie!

Odwożenie po imprezie w Łodzi

Nietrudno się domyślić, jak wiele okazji masz do wypicia choćby symbolicznego kieliszka wódki, będąc u kogoś w gościnie czy na imprezie. Z drugiej strony nawet niewielka ilość alkoholu dyskwalifikuje Cię w roli kierowcy. Po prostu po kielichu nie można wsiadać za kierownicę – w przeciwnym razie grożą Ci spore konsekwencje: utrata prawa jazdy czy spowodowanie kraksy, w której ceną może być czyjeś zdrowie i życie.

Wszystko byłoby proste, gdybyś po prostu mógł zostać u gospodarzy na noc albo wrócić do domu taksówką, a własny samochód odebrać następnego dnia. Życie weryfikuje jednak banalne plany. Często potrzebujesz pojazdu od samego rana, a taksówką nie możesz lub nie chcesz wracać. Co zrobić? Przydałby się prywatny kierowca, prawda? Na szczęście teraz jest on dostępny właśnie dla Ciebie!

Night Driver podwiezie Cię do domu

Wpisz w wyszukiwarce frazę Bania Taxi Cennik i przekonaj się, jakie to tanie. Obojętnie, która jest godzina – za chwilę pod miejscem Twojej imprezy może zjawić się specjalny szofer, który pokieruje Twoim autem pod sam dom, a następnie wróci do siebie na własną rękę. Nie musisz wygospodarowywać dla niego miejsca na skuter lub organizować transportu. To on, doświadczony kierowca, ma za zadanie odwieźć Ciebie, w Twoim aucie, prosto pod dom.

Nasza Drink Taxi kursuje nie tylko w Łodzi, ale również bardzo wielu innych miastach Polski. Gdziekolwiek jesteś, miej w podręcznej pamięci nasz numer telefonu – nie wiadomo, kiedy przyda się najbardziej. Jedno jest pewne. Piłeś? Nie jedź! My zrobimy to za Ciebie. Rano i Ty, i Twój samochód będziecie w domu – bezpiecznie i dyskretnie. Twoje bezpieczeństwo i Twoje auto są dla nas najważniejsze. Zapomnij o troskach. Na zdrowie!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u