Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOLimuzyna Hummer Warszawa

Pośród wielu miejsc, oferujących transport samochodem z górnej półki na terenie stolicy, jedno nie ma sobie równych. Warto sprawdzić możliwości podmiotu, który świadczy usługi w zakresie poruszania się limuzyną hummer w Warszawie, ponieważ okaże się, że stoją one na naprawdę wysokim poziomie. Wspomniana firma ma na koncie już wiele dobrze wykonanych zleceń. Szybko rośnie liczba stałych klientów tego miejsca, którzy nie chcą już jeździć innym pojazdem z kierowcą, który nie sprawdził się wcześniej. Oczywiście, mimo tak wielu zleceniodawców przewozów, którzy trafiają z powrotem do prezentowanego podmiotu, jest on otwarty na kolejne osoby, pragnące poruszać się po stolicy i w jej okolicy znakomitym samochodem, o jakim często można by tylko śnić. Jazda limuzyną hummer po Warszawie z całą pewnością przyciągnie uwagę wielu gapiów, którzy będą bardzo zazdrościli osobie, znajdującej się w środku tego przepięknego, a wręcz majestatycznego, samochodu.

O tym, jak działa kierowca z firmy, o jakiej mowa, można się przekonać na podstawie opinii dotychczasowych klientów, które są jednoznacznie pozytywne, ale także w oparciu o własne doświadczenie. Wystarczy skontaktować się z tym podmiotem, żeby umówić transport wynajętym pojazdem, który będzie się wyróżniał na drodze nie tylko fantastyczną prezencją, ale również wyjątkowym kunsztem jazdy, jaka będzie niezwykle płynna. To już zależy od kierowcy, a w prezentowanym miejscu występują wyłącznie specjaliści od poruszania się po rozmaitych drogach. Dzięki temu limuzyna hummer po Warszawie jeździ bezpiecznie, ale bez wątpienia nigdy się nie spóźnia z dotarciem pod wskazany przez zleceniodawcę adres.

Różne mogą być rzecz jasna miejsca docelowe transportu luksusowym autem. Firma oferująca wynajem samochodów z górnej półki jest otwarta na potrzeby każdego klienta, a nie tylko tych, osiągających ogromne dochody. Limuzyna może być potrzebna, aby dojechać na miejsce, gdzie ma zostać podpisany ważny kontrakt, ale także przydaje się w dniu ślubu.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u