Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Tychy

Odwożenie po imprezie to zadanie żmudne i wymagające, więc nie każdy znajomy ma na nie czas lub ochotę. Co zrobić, gdy koniecznie zbliża się pora powrotu do domu, a po kielichu nie jesteś w stanie prowadzić auta? Odpowiedź przynosi działalność Taxi Bania, czyli usługi znanej również pod hasłem „drink and drive”. Przekonaj się, że prywatny szofer może pomóc Ci nawet za chwilę.

Piłeś – nie jedź. Zadzwoń po Bania Taxi

Twoja historia, jak sądzimy, zaczyna się w Tychach. Przyjeżdżasz samochodem na spotkanie, które zgodnie z planem wcale nie miało być zakrapiane. Rzeczywistość i zmienny los krzyżują jednak czasem nasze mocne postanowienia. Stało się: wypiłeś. Piwo, wino, a może whisky – to nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.

Ustalmy najważniejsze fakty: odstawianie aut w stanie wskazującym na spożycie jest pomysłem głupim, niebezpiecznym i zabronionym. Nocny kierowca, który prowadzi po kielichu, jest zdolny spowodować wypadek nawet na najprostszej drodze. Chcesz zginąć, bo nie możesz przenocować i parkować w miejscu imprezy? Pora na nieco mądrzejsze rozwiązanie.

Bania Auto jedzie w Twoim kierunku

Wykręć numer telefonu podany na stronie pokielichu.pl. Rozumiemy Twoje położenie. Chcesz przenocować we własnej sypialni, a samochód jest Ci niezbędny od samego rana, dlatego nie możesz zostawiać go w innej części Tychów lub okolic. Odstawianie pojazdów zostaw kierowcom, którzy wykazują się doświadczeniem w radzeniu sobie z nietypowymi sytuacjami. Prywatny szofer musi być dyskretny, a jeśli jest zatrudniony przez Bania Taksi, możesz mu w pełni zaufać.

Tanie odprowadzanie? Teraz to możliwe. Wystarczy, że powiesz, skąd Cię odebrać, a w krótkim czasie na miejscu zjawi się kierowca, który pojedzie do Twojego domu najkrótszą możliwą drogą. Ty pijesz, my jedziemy, dlatego tej nocy nie przejmuj się już niczym. Pij dalej, bo powrót do domu masz przez nas zapewniony. Bez utraty prawa jazdy, bez konieczności pozostawienia auta z dala od domu. Pamiętaj o nas nawet na bani i nie wahaj się zadzwonić, gdy potrzebujesz pomocy, będąc pod wpływem.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u