Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Piastów

Nocni kierowcy codziennie wyjeżdżają na trasę, by przejmować Wasze samochody, choćby w Piastowie. Nie, nie, to nie zorganizowana grupa przestępcza nastawiona na kradzież aut. Chodzi wyłącznie o odstawianie pojazdów i odwożenie po imprezie. W nowoczesny, sprawny, zorganizowany, a jednocześnie przystępny cenowo sposób. Jeśli jeszcze nie znasz – poznaj Taxi Bania.

Drink Taxi – oferta niezbędna w całej w Piastowie

Piastów czy Warszawa, nieważne. Wszędzie zdarzają się drogowe tragedie, których można było uniknąć, po prostu wybierając nieco rozsądniej. Cały problem w tym, że czasami nad rozsądkiem wygrywa chęć szybkiego załatwienia sprawy, jakiś impuls. Czynniki wybitnie niekorzystne z perspektywy kierowcy na bani. Jesteś po kielichu? Chyba nie chcesz stracić prawa jazdy, wolności czy choćby spokoju sumienia? Piłeś, nie jedź – to proste.

Zdenerwujesz się na takie dictum, bo sytuacja nie okazuje się tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Piastów jest jedynie miejscem Twojej jednorazowej wizyty – musisz za chwilę znaleźć się w innej miejscowości. Nie ma możliwości noclegu, a odstawianie po imprezie przez znajomych lub rodzinę tym razem odpada. Jak się zachować, jak znaleźć złote rozwiązanie? Otóż wystarczy wyjąć telefon, wykręcić numer do night drivers i chwilę poczekać.

Pokielichu.pl – rewolucja na polskich drogach

W takich miejscowościach jak Piastów Bania Taxi ma szansę stać się przewoźnikiem numer jeden. Dlaczego? Dlatego, że kochasz wolność i nie znosisz ograniczeń. A taką wolność daje Ci wynajęcie szofera za niskie pieniądze, za to z gwarancją obsługi na najwyższym poziomie. Dzwonisz do nas, mówisz, gdzie jesteś, chwilę czekasz, a night driver na własną rękę dociera na miejsce.

Przejmuje kluczyki i rusza w drogę. Nocny kierowca wie, jak się zachować, gdy jesteś na bani. Spokojnie i bez nerwów jedziecie do Twojego domu. Za chwilę znajdziesz się w sypialni i odpoczniesz po wieczornej zabawie. Rano, gdy już się obudzisz, a będą na Ciebie czekały nowe wyzwania, przed domem będzie czekał samochód. Twój samochód. Odstawiony bezpiecznie, tanio i bez stałych zobowiązań. Zadzwoń choćby teraz lub zapisz numer w telefonie!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u