Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Mysłowice

Wyobraź sobie, że podjechałeś na imprezę samochodem, nie sądząc, że krótkie spotkanie zamieni się w zabawę zakrapianą alkoholem. A może właśnie znajdujesz się w podobnej sytuacji? Tak czy inaczej to nie czas na samodzielne odstawianie pojazdów. Piłeś – nie jedź, nawet jeśli koniecznie musisz rano mieć samochód pod własnym domem. W podobnych sytuacjach możesz liczyć na skuteczną pomoc Bania Auto.

Nocni kierowcy pomocni po kielichu

Czasami tak bywa. Niewinny toast prowadzi do kolejnego i w krótkim czasie kierowca traci możliwość wsiadania za kółko, ponieważ jest już, mówiąc wprost, na bani. A może słowa zlewają się już w „nabani”? Nie przejmuj się, zdarza się najlepszym. Nie psuj sobie wieczora ponurą wizją. Jeszcze możesz dotrzeć do domu własnym autem, choć wcale nie mówimy Ci „drink and drive”. We własnym aucie, na chwilę, przesiądziesz się na siedzenie pasażera, OK?

Ty pijesz, my jedziemy. Naprawdę! W Mysłowicach nie od dziś działa specjalne Drink Taxi, czyli nocni kierowcy delegowani do zadań specjalnych. Z pewnością należy do nich błyskawiczne odprowadzanie Cię do domu, wraz z Twoim samochodem. Wystarczy, że zadzwonisz pod wskazany numer telefonu. Wynajem kierowcy w środku nocy jeszcze nigdy nie był tak prosty. Będąc na stronie pokielichu.pl, obliczysz, ile kosztuje taka usługa.

Odstawianie po imprezie – 100% dyskrecji

Zawsze podkreślamy, że w Taxi Bania nie zadajemy zbędnych pytań i chronimy Twoją prywatność. Odwozimy Cię do domu Twoim autem jak najkrótszą drogą. Wiemy, że życie stawia człowieka w różnych sytuacjach i nie zawsze jest możliwość wejścia za kółko. Naszym klientom alkohol zresztą nie przeszkadza – czasami po prostu zmęczenie lub osłabienie powoduje, że korzystają z nigdy drivers.

Będąc pod wpływem alkoholu, nie ryzykuj utraty prawa jazdy, a przede wszystkim spowodowania wypadku, który może kosztować czyjeś życie, a w „najlepszym” razie – pieniądze lub wolność. Prywatny szofer jest do Twojej dyspozycji od zaraz, na trasę, jaką musisz wykonać. Nie przeszkadzają nam nietypowa pora lub odległość. Zadzwoń już teraz, jeżeli chcesz, aby ta noc skończyła się bezpiecznym lądowaniem we własnym domu, własnym pojazdem.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u