Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Ożarów

Przekonaj się, jakie korzyści płyną z wynajęcia Bania Taksi w Ożarowie. W tych okolicach prywatny szofer jest naszym asem w rękawie – usługą, która dosłownie rozbija konkurencję innowacyjnością i niską ceną. Zamiast aplikacji mobilnych jak Wegoo – swojski Bania Car, czyli samochód, który odwiezie Cię do domu. Twój samochód!

Prywatny kierowca dla bezpieczeństwa

Skoro piłeś, nie jedź. Zasada stara jak świat i równie długo zapominana, wyśmiewana. Drink and drive? Skrajna głupota. Pakowanie się za kierownicę po kielichu, a raczej wielu kieliszkach zwiastuje dramat. Ryzyko sięga najwyższego stopnia. Dotyczy prawa jazdy, łamania przepisów, wypadków ze skutkiem śmiertelnym, a co najmniej rozbiciem auta. Brzmi groźnie? Rzeczywiście. Dlatego prywatny szofer powinien Cię tego dnia odwieźć do domu.

Myślisz, że to drogie...

…ale prawda jest taka, że bania taxi to ceny niczym zwykła taksówka w Ożarowie. Płacisz za odwiezienie do domu, ale za pojazd służy Twoje auto. Po prostu powierzasz kluczki komuś bardzo doświadczonemu. Gdyby nie miał określonych umiejętności, nigdy nie zostałby zatrudniony jako night driver w firmie, która promuje slogan „Ty pijesz, my jedziemy”. Naprawdę, cena za kilometr zaskakuje nawet łowców okazji i promocji. A to wszystko na stałe.

Elastyczne podejście kierowcy

Gwarantujemy 100% dyskrecji. Kierunek Ożarów i wszystko jasne. Bez zbędnych pytań. Nie interesują nas przyczyny Twojej niedyspozycji, a jedynie komfort i swoboda podróży. Daj znać, czego potrzebujesz – być może to usługa transportowa niezwiązana z drink taxi? Zapewne także będziemy mogli pomóc. Co powinno Cię szczególnie zainteresować, pracujemy w trybie całodobowym. Numer telefonu podany na naszej stronie internetowej będzie odebrany o każdej porze.

Odwożenie po imprezie – co za wygoda!

Mieszkasz lub bawisz się w Ożarowie, ale musisz dojechać do innej miejscowości? Żaden problem. Nawet po kielichu możesz to zrobić własnym autem, po prostu z naszą niewielką pomocą. Kłaniamy się nisko i polecamy na przyszłość, a szczególnie w nietypowych sytuacjach. Poczuj się jak król baletu, który po spełnionej misji wraca w bezpieczny i komfortowy sposób do swojego zamku. A za kierownicą – szofer!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u