Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Gdańsk

Chyba znamy powody, dla których odwiedzasz właśnie naszą stronę. Wiesz, że kierowcy nie mogą wsiadać za kółko po alkoholu. Problem w tym, że podczas wizyty na imprezie lub spotkaniu w Gdańsku zdarzyło Ci się wypić, a pora wracać do domu. Odstawianie samochodów przez kogoś bliskiego nie wchodzi w rachubę. Na szczęście nie jesteś sam. Piłeś? Nie jedź! Bania Taxi zrobi to za Ciebie.

Nocny kierowca z Trójmiasta

Chyba zaskoczy Cię obrót sytuacji. Wystarczy, że sięgniesz po telefon i wykręcisz numer podany na stronie Bania Taksi. Zadzwoń choćby i teraz, nawet jeżeli jest późna pora, a w zasadzie nad ranem. Kursujemy zawsze wtedy, gdy potrzebują nas klienci. Nie obawiaj się – tej nocy nie zostawimy Cię bez wsparcia.

Night Drivers, którzy promują pozornie dziwaczną zasadę „Drink and Drive” (ale w myśl: Ty pijesz, my jedziemy), zaskakują swoimi umiejętnościami radzenia sobie w niecodziennych i wymagających sytuacjach. Cechują ich doświadczenie i wysoki stopień profesjonalizmu. Docenisz to szczególnie, gdy odwiozą Cię na bani do domu.

Wynajem kierowcy w atrakcyjnej cenie

Wbrew pozorom prywatny szofer na tak krótki czas nie kosztuje wiele. Odstawianie pojazdów to dla nas nie tylko praca, ale również misja. Zawsze przypominamy: piłeś, nie jedź. W czasach, gdy do tak wielu wypadków przyczyniają się pijani kierowcy, oferujemy alternatywne zakończenie wieczoru. Nie wsiadaj po kielichu do auta, by następnego dnia mieć je od rana w pogotowiu, przed bramą lub w garażu. Zadzwoń i umów się na kurs z odwiezieniem pojazdu pod wskazany adres. Wrócisz do domu bezpiecznie i wygodnie, a my nie zadamy Ci żadnych zbędnych pytań.

Możesz mieć pewność, że odstawienie po imprezie odbędzie się dyskretnie i błyskawicznie. Nie poniesiesz konsekwencji z racji prowadzenia w stanie wskazującym, nikt nie odbierze Ci prawka, nie przyczynisz się do zwiększenia statystyk wypadków. Fraza „Bania Taxi Cennik” wpisana w wyszukiwarkę udowodnia Ci, że nasze usługi nie są zbyt drogie. Nie zapomnij o nas, kiedy spontanicznie wpadniesz autem na zakrapianą imprezę do Gdańska!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u