Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOWynajem kierowcy Wrocław

Firma poKielichu.pl dotarła również do Wrocławia! Sprawdź, w jaki sposób nocny kierowca zapewnia odstawianie aut po spotkaniach towarzyskich. Piłeś, nie jedź – na bani łatwo o wypadek. Ekipa profesjonalnych kierowców czeka na Twój telefon. Możesz go wykonać dosłownie o każdej porze, każdego dnia!

Drink Taxi 4U

Tanie odprowadzanie to nasza specjalność. Tylko pomyśl, w ilu sytuacjach może się przydać bania car. Miejsce akcji: Wrocław. Okoliczność: prywatna. Spotkanie po latach, w biznesach, a może rodzinne? To nie nasza sprawa. Bardziej interesuje nas adres, pod którym właśnie przebywasz. Nic dziwnego, że jeżeli nie masz możliwości noclegu na miejscu, nie chcesz wracać do domu zwykłą taksówką, zostawiając samochód. Potem są same kłopoty z jego odbiorem, potrzebujesz go od rana i tak dalej... naturalna rzecz.


Po kielichu kierowanie pojazdem jest czymś skrajnie nieodpowiedzialnym. Dla oszczędności paru złotych chcesz stracić prawo jazdy i panowanie nad autem? Co, jeżeli wjedziesz na drzewo, albo uderzysz w samochód z naprzeciwka lub pieszego poruszającego się po chodniku? Nawet nabani można zachować umiar i po prostu zadzwonić po Night Riders.

Samochody odprowadzane z najwyższą troską

Nocni kierowcy we Wrocławiu i jego okolicach działają wyjątkowo skutecznie. Po prostu oczekujemy na Twój telefon i od razu ruszamy w drogę. Przekazujesz nam kluczyki i wskazujesz adres, do którego chcesz się dostać najkrótszą drogą i w jak najtańszy sposób. Proszę bardzo! Zapnij pas, zrelaksuj się i podziwiaj krajobraz za szybą!


Bania taksi wykorzystuje to, że szofer ma doświadczenie w prowadzeniu aut każdej marki. Odstawianie po imprezie wymaga wyczucia w kontaktach z klientami i odpowiedzialności za czyjś pojazd. Zapewniamy Ci to wszystko, od lat oferując usługi transportowe, także innego typu, na terenie całej Polski. Wrocław, Warszawa, a może jeszcze inne miasto? Działamy wszędzie, powtarzając: Ty pijesz, my jedziemy. Bania Taxi to niskie ceny, 100% dyskrecji i gwarantowana satysfakcja z bezpiecznego powrotu do domu. Zapisz nasz numer w telefonie i zadzwoń o dowolnej porze w razie potrzeby!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u