Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Bytom

Mieszkasz lub pracujesz w Bytomiu? W takim razie wyobraźmy sobie następującą sytuację. Podjeżdżasz gdzieś samochodem, niech to będą imieniny wujka lub nieformalne spotkanie biznesowe. W jednym i drugim przypadku, wbrew Twoim wcześniejszym planom, może się skończyć na toaście po kielichu (lub kilku). Nawet odrobina alkoholu wyklucza późniejsze prowadzenie auta, więc… pozostaje Ci jedynie zadzwonić po Bania Taxi!

Piłeś nie jedź – odstawianie aut w Bytomiu

Prywatny szofer wcale nie jest marzeniem nie do zrealizowania. Siedzisz na imprezie, z której musisz pojechać, ale na bani nie za bardzo możesz? Odwożenie po imprezie przez znajomych nie wchodzi w rachubę? Na szczęście jest jeszcze jedna droga. Znasz hasło: Ty pijesz, my jedziemy? Kierujemy się nim od bardzo dawna, świadcząc nietypowe, ale pożądane usługi typu night drivers.


Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu dostępny na naszej stronie internetowej i powiesz, gdzie jesteś. Nasz kierowca odbierze Cię z imprezy, zawiezie Cię Twoim samochodem, kierując się jak najszybszą drogą i… na tym kończy się współpraca. Szybko, bez hałasu, bez problemu i, co najważniejsze, w pełni bezpiecznie.

Nocni kierowcy do wynajęcia

Dzięki naszym usługom slogan „drink and drive” nabiera szczególnego znaczenia. Przy niecodziennej okazji możesz wypić toast, dwa lub więcej, a później nie przejmować się powrotem do domu. Nasi doświadczeni kierowcy odwiozą Cię tam, dokąd chcesz, nie zadając zbędnych pytań i zachowując stosowną do sytuacji dyskrecję. Wynajem kierowcy Bania Car może być spontaniczny i jednorazowy. Nie wymagamy wykupowania abonamentów, nie narzucamy klientom konieczności przewożenia w ich samochodach skutera.


Tanie odprowadzanie to coś, na czym się znamy. Nie zatrudniamy początkujących kierowców, stawiamy wyłącznie na doświadczonych i posiadających odpowiednią wprawę. Odstawianie aut po imprezach jeszcze nigdy nie było tak proste. Zdziwisz się, jakie to tanie. Wracając do Twojej obecnej sytuacji, jeżeli właśnie trzymasz w jednej ręce drinka, a w drugiej kluczyki do auta, po prostu zadzwoń do nas, a po chwili przyjedzie po Ciebie prywatny kierowca.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u