Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOOdprowadzanie aut Bytom

Wybór odpowiedniego miejsca, któremu powierzy się opiekę nad naszym autem, gdy będziemy brali udział w spotkaniu towarzyskim czy też biznesowym z udziałem alkoholu, odgrywa bez wątpienia ogromną rolę, ponieważ nie może być w tym momencie mowy o jakiejkolwiek amatorszczyźnie. Samochody często kosztują po kilkadziesiąt tysięcy, a zatem trzeba korzystać z usług najlepszych firm, które działają na rynku odprowadzania aut w Bytomiu. Okazuje się, że najlepszy podmiot w tym mieście z jednej strony zatrudnia samych profesjonalnych kierowców, a ponadto podejmowane działania absolutnie nie są drogie. To wszystko sprawia, że konkurencja nie ma najmniejszych szans w rywalizacji o przyciągnięcie klientów o charakterze indywidualnym oraz biznesowym.

Jeżeli zatem chcemy zlecić odprowadzanie aut w Bytomiu, warto to zrobić w firmie, która nie ma sobie równych. Kontakt z jej przedstawicielami okazuje się łatwy i przyjemny. Chętnie odpowiedzą oni na wszelkie pytania, mające na celu rozwianie wszelkich niejasności. Opinie na temat danego miejsca są jednoznacznie pozytywnie i można je znaleźć na różnych forach internetowych. Warto zapoznać się z komentarzami na temat podmiotu realizującego odprowadzanie aut w Bytomiu, ponieważ być może w ten sposób uzyska się informacje, jakie pozwolą na podjęcie właściwej decyzji w sprawie zlecenia tutaj wykonana usługi.

Ulice Bytomia są doskonale kierowcom, którzy będą mieli odwieźć samochodów pod wskazany adres. Nie ma zatem powodów do obaw, że będą błądzili, a co za tym idzie, czy się spóźnią. Z pewnością wszystko odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami klienta, który przez cały czas może trzymać rękę na pulsie, to jest stale sprawdzać, na jakim etapie jest realizacja jego zlecenia. Zadowoleni klienci chętnie wracają do tego miejsca i polecają je znajomym, którzy także chcą oddać swój samochód na pewien czas firmie, która zdecydowanie będzie godna zaufania. Warto szybko dołączyć do tych osób, zamiast eksperymentować w innym podmiotem, działającym na tym rynku.

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u