Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52 - Polityka prywatności i RODOBania taxi Podkowa Leśna

Odstawianie aut przez profesjonalną firmę jest możliwe także w Podkowie Leśnej! Zafunduj sobie bezpieczny i wygodny powrót z imprezy. Szofer przejmie Twoje auto i udowodni, że gdy Ty pijesz, my jedziemy, zmieniając definicję sformułowania drink and drive. Night Riders czekają na Twój telefon 24/7.

Kierowcy (nie) muszą być trzeźwi

Miejsce akcji: Podkowa Leśna. Bohater: Ty jako kierowca. Okoliczności: wyjątkowe. Przyjeżdżasz na przyjęcie z początkowym zamiarem szybkiego powrotu. Atmosfera rozluźnia się bardziej niż kiedykolwiek. Wypijasz drinka, jednego, drugiego, trzeciego. Wiesz, że tak nie można, ale co tam... Dziś jest inaczej niż zwykle. Odstawianie po imprezie? Może ktoś z rodziny lub przyjaciół pomoże? Cóż, raczej nie. Uświadamiasz sobie, że auto jest Ci potrzebne od rana, więc powrót to jedyna szansa na uratowanie sytuacji. Problem w tym, że po kielichu nie możesz kierować pojazdem.

To nie kwestia abstrakcyjnych przepisów, a strasznych wypadków, do których regularnie dochodzi z winy pijanych kierowców. Chyba nie zamierzasz kończyć dnia jako niechlubny sprawca wydarzeń nagłośnionych przed media jako „Podkowa Leśna: pijany kierowca spowodował wypadek”? No właśnie. Piłeś? Nie jedź. A powrotem się nie martw. Po Twoim jednym telefonie rozwiążemy ten temat bez większego trudu.

Taxi Bania – ale oferta!

Night Driver to T wój prywatny szofer, który przez całą dobę czeka na Twój telefon, choćby z Podkowy Leśnej. Jest w stanie na własną rękę dojechać pod wskazany adres. Wie, w jaki sposób kierować Twoim autem, dlatego przekazanie mu kluczyków jest najlepszym, co możesz zrobić. Chcesz już wracać do domu? Wsiadaj do auta jako pasażer. Twoja maszyna rusza w mrok, ale tego wieczoru obędzie się bez wypadków.

100% dyskrecji, profesjonalizmu i bezpieczeństwa przy jednocześnie niskich cenach? Tak, to możliwe z Bania Auto. Wejdź na Bania Taxi Cennik i łatwo policz, że płacisz tyle co za taksówkę, może nawet taniej, docierając do domu w najwygodniejszy możliwy sposób. Od rana działasz na swoich zasadach. Prywatni kierowcy pozwalają Ci bawić się do woli bez poważnych konsekwencji. Na zdrówko!

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Wynajem kierowcy
PoKielichu.pl
to bezpieczeństwo

W celu zagwarantowania państwu 100% bezpieczeństwa nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Obejmuje ona wszystkie szkody w mieniu wyrządzone przez naszego kierowcę w trakcie wykonywanej usługi. Dotychczas nie odnotowaliśmy żadnej szkody. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy którzy wiedzą co to bezpieczeństwo.

Rabaty i promocje

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rabaty – 10% i 15%.

Rabat 10%

Wystarczy że będziesz regularnie korzystał z usług odprowadzania pojazdów, każde zlecenie jest przez nas odnotowywane, przy 10-tym zleceniu otrzymują Państwo rabat 10% na stałe oraz kartę stałego klienta. Nasz kierowca poinformuje o otrzymaniu rabatu i weźmie od Państwa dane do wysłania karty stałego klienta.

Rabat 15%

Co zrobić aby uzyskać rabat 15% ? Wystarczy polecić nas znajomemu. Podaj nasz i swój numer znajomym, Twój znajomy decyduje się skorzystać z naszych usług i podaje nam Twój numer telefonu, my to rejestrujemy. Jeżeli 10-ciu Twoich znajomych tak zrobi otrzymujesz rabat 15% na stałe oraz kartę stałego klienta.

Promocja na start

Promocja na start – jeżeli korzystasz z naszych usług pierwszy raz przysługuje Ci jednorazowy rabat 10%. Upomnij się u kierowcy, jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz.

Kontakt
Kliknij i zadzwoń: (+48) 733 52 52 52

PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa
PoKielichu.pl - Odprowadzanie samochodów Warszawa

Adres: ul. Broniewskiego 97, 01-876 Warszawa

E-mail:

Telefony:

Zamów szofera: (+48) 733 52 52 52

Zamów szofera: (+48) 796 755 153

Polub nas na Facebook'u